Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ha néhány héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha néhány héten belül összejövök ismét a párommal, akkor lehet hosszútávon jó kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Egy barátommal beszéltem erről, aki azt mondta, hogy kb. 15-20 ilyen esetet ismer, és ha mondjuk 1-2 évig nincs együtt a két ember, közben alakul a személyiségük, akkor lehet úgy hozza a sors, hogy folytatják és az jó lesz. Viszont egy olyat sem tud, amikor néhány hét különlét után összejött ismét a két ember, és jól alakult volna hosszútávon. Szerintetek?

2020. ápr. 5. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pontosan az a néhány hét?
2020. ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy néhány héten belül, tehát mondjuk attól, hogy azonnal visszamegyünk egymáshoz addig, hogy 4 hét után. De hogy konkrétumot mondjak, tételezzünk fel 3 hetet.
2020. ápr. 5. 01:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Ha az ok nem múlt el, akkor úgyis elő fog jönni később.
2020. ápr. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 és fél hete kb., és én is ezért vagyok bizonytalan. Szerintem ha eleget tennénk érte, akkor jó kapcsolatunk lenne, de hát nyilván nem véletlenül történt a szakítás. Viszont szeretem és kontroll alatt akarom tartani a szituációt azzal, hogy újra összejövünk hamarosan. Ha csak várogatnék a változásra, az azért sem lenne jó, mert vele akarok lenni, meg azért sem, mert ha eltávolodunk egymástól, esetleg mással jövünk össze, akkor már bizonytalan lesz, hogy van-e visszaút.
2020. ápr. 5. 07:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat és szakítás más és más.

Nem tudjuk miért szakítottatok, hogyan, ő mit gondolt róla stb.

Mennyire rémes aminek változnia kéne.


Létezik hogy jól folytatódik a kapcsolat, ha újrakezditek, igen, és az is, hogy nem sikerül. Ennyiből innen nem tudjuk.


Én a párommal szakítottam 1 hónapra tavaly kb ilyenkor. Mi ezt elég békés körülmények közt tettük, habár ő nem értette, de segített összepakolni, és megölelt búcsúzóul. Utána 1 hónapra rá ő keresett, és akkor már változtatott a minket ért szituáción, én is az én részemen.


De nem biztos, hogy ez a gyakoribb eset. Függ a szitutól, attól mindketten alkalmazkodtok-e, értitek e egymást stb.

2020. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez mar annyi. Ha meg akartatok volna oldani azt szakitas nelkul is meg kellett volna tenni. A kulso tenyezok mindig csak kifogas. Kesobb is ezt csinalnatok ha mondjuk mar gyerek is van?

A kornyezetemben most pont van egy ilyen par. Kulfoldon dolgoznak 1 eve, este sokadik balhe, csaj osszepakolt reggel es hazakoltozott, srac felbontotta az eljegyzest, torolt mindent. Csaj 3 nap mulva ugyanez. De majd 4 het utan visszakonyorogte magat a srachoz. Most probaidoszak mar 1 honapja, de most nem kurtolik vilagga... azaz kijarat azert nyitva... hat nekem igy biztos nem kene a dolog.

2020. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja es a baratnak igaza van!
2020. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!