Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindenki így érez szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki így érez szakítás után? Mit lehet ellene tenn?

Figyelt kérdés

Szóval a lány olyan indokkal dobott, hogy nincs ideje kapcsolatra a tanulmányai miatt!

Olyan üresség keletkezett bennem, hogy az nem igaz!

Nem érzem, hogy van miért felkellni, vagy miért hajtani!

Nem találom sehol sem a helyem, itthon csak fel-alá járkálok a házba, nem tud lekötni semmi!

Csak arra vágyom, hogy egyedül és csendes helyen legyek.

A legjobb barátom is hiába bíztat, hogy majd megoldódik minden, egyszerűen nem tudok megbízni senkiben!

23/F


2020. ápr. 5. 23:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Jah!

Amúgy 3 hónapos kapcsolat volt, a csajt 1,5 ismeremtem meg egy bárban ahol pultozok!

A csaj hónap végén lesz 23!

2020. ápr. 5. 23:15
 2/8 A kérdező kommentje:
1,5 éve*
2020. ápr. 5. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán az segít, ha tisztázod magadban, hogy ez a lány sohasem szeretett téged. Azt könnyebb elengedni, akivel nem viszonzott. Mert ez nem volt az soha. Valószínű megunt vagy rátalált a nagy szerelem.

Borzasztó érzés. Az idő fog segíteni, semmi más.

2020. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Meg kell emészteni. Van is erről egy tanulmány, hogy egy szakítást valahol úgy élünk meg lélekben, mint ha valakink meghalna, gyászolunk. Szóval idő kérdése és elmúlik. Természetesen ezt a folyamatot megkönnyítheted azzal, hogy megpróbálod magad lefoglalni.:) Kitartást!
2020. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csak azert van,mert puncit kaptál tőle és fiatal korod miatt kevés jutott neked az életben.Ezzel nincs semmi baj.A csaknak akadt másik valoszinűleg.Ha nem kelletél nekik,akkor legyen benned annyi tartás,hogy összeszeded magad és tovabb lépsz.Egy nő és egy férfi sem er annyit,hogy a saját eletedet tönkretedd.Rengeteg szep és okos lany vagy még.Fiatal vagy.A vilag nyitva all előtted,feltéve ha jó vagasú srac vagy.
2020. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Máskor is éreztél így, mint jelen pillanatban? Vagy ez miben más? Átlagban hogy telnek a mindennapjaid, máskor mit szoktál csinálni, amit élvezel és szeretsz?


Szerintem lehet, hogy nem csak a szakítás miatt érzel így..


Ezt mindenki másképp éli meg, aki letudja kötni magát valamivel, mert van élete, hobbijai, ilyesmi, tehát nem a barátnōje körül forog minden, az másra is tud fókuszálni s nem fog megszállottan az ex témán pörögni.


Míg mások arra panaszkodnak, hogy üres az életük, így van ez szingliként is, szakítás után is, vagy akàr a kapcsolatban.


Úgy gondolom, hogy szar kifogás az, hogy “a tanulmányai miatt” dobott, de nyilván nem akart megbántani. Valószínūleg untattad, ez van, tudod egy kapcsolattól még nem lesz színesebb életed, tehát jobb azt alapjaiban rendbe tenni, s nem csak a másiktól várni, hogy boldoggá tegyen.

2020. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Semmi különös sincs a mindennapokban, reggeltől estig meló aztán alvás!

A szabadnapjaim eddig próbáltam úgy tervezni, hogy minél többet az exemmel legyek, közös programokat szerveztem stb.

Aztán egyre kevesebbet találkozott velem mert sosem volt ideje, állítólag!

Hobbijaim vannak, általábqn motorozok és vannak haverok akik állandóan itt vannak mellettem!

Eddig ez volt a 3. kapcsolatom, de ilyet eddig még sosem éreztem!

Most hittem el igazán, hogy tényleg Ő a nagy Ő! Erre mégsem!

Én is ezt az egészet csak egy kifogásnak érzem de azt nem értem, hogy miért nem lehet elmondanni, hogy azért meg azért nem kellesz mint ilyen hülyeségeket kitalálni!

Lehet szarul esne de sokkal jobb lenne mert legalább ószinte volt!

2020. ápr. 7. 23:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az üresség érzést, nagyon rossz. Az első másfél éves kapcsolatom után 2 hét alatt elmúlt. Most volt egy 8 hónapos kapcsolatom, a lány szakított velem de jogosan mivel elhanyagoltam. Na itt már 4 hónap kellett kb, hogy az üresség és rossz érzés elmúljon. Mindennap úgy keltem fel, hogy újra felkeresem de a büszkeségem fontosabb és örülök, hogy nem tettem meg. Jól elvoltunk, szerettük egymás de nekem nem ő volt az igazi még ha néha hiányzik is. Majd lesz jobb, én tanulással, edzéssel, kertészkedéssel töltöm ki az időmet szingliként.
2020. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!