Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik ez el teljesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik ez el teljesen?

Figyelt kérdés
Gyakran megfordul a fejemben, hogy feloldom facen az ex barátnőm fiókjának tiltását és megnézem az adatlapját. Aztán rájövök, hogy csak hetekre kiütném vele magam, mert látnám mondjuk, hogy van barátja és boldog vele, meg hogy gyönyörű...ilyesmi. Már több mint 2 év eltelt a szakítás óta, azt hittem, hogy ilyenkor már eszembe se fog jutni. Mégis vele álmodok minden nap, aztán pedig szomoruan értelmezem, hogy csak álom volt. Amióta nincs velem egyáltalán nem élvezem az életet, kb csak vegetálok. Élek, de bár ne élnék. Mikorra áll már helyre minden? Mikor fogom végleg elengedni ezt az egészet?
2020. ápr. 6. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok mostanában, aztán ma reggel olvastam ezt, és megvilágosodtam:

"People have reported that they're having especially vivid dreams since the coronavirus pandemic.


Experts theorize that our brains are trying to process more information and emotions.


Additionally, more vivid dreams could be a result of altered sleep schedules."

Bár nekem csak mióta tart ez, álmodok vele. Te amúgy is szoktál, vagy csak mostanában?

2020. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakítás óta kb mindig. Persze van amikor nem emlékszem arra, hogy mit álmodtam. Viszont amikor emlékszem akkor mindig benne van.
2020. ápr. 6. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
10 éve lett vége az egyik kapcsolatomnak. Még mindig álmodok vele/gondolok rá. Van/vannak olyan emberek, akik soha nem felejtik el a másikat. Nem fáj, nem okoz semmi problémát, de örökre benned marad.
2020. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor múlik majd el ha elfogadod hogy nem vagytok együtt. Ha megérted hogy neked ez a sorsod, valamiért szét kellett mennetek. Szerintem így kell felfogni az életet hogy mindíg tanulunk valamit. Ha nem lenne rossz, jó sem lenne.

Tehát fogadd el hogy ez így neked jobb. Ha együtt maradtatok volna idáig akkor lehet még mindíg boldogtalan lett volna és az neked sem tett volna jót mert nem lett volna rád jó hatással.

Törôdj bele hogy aztán bevonzd a jót a nyitottságoddal az új dolgokra :)

Remélem tudtam segíteni. Én is most vagyok túl egy szakításon ami jobban megvisel mint gondoltam volna és azt hiszem ugyan ezt akarnám hallani ha más ezt mondaná nekem.

2020. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, milyen hosszú volt a kapcsolat. De egyszer elmúlik ez is.
2020. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!