Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő telt el a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el a szakítás gondolatának realizásától és a megtételétől nálatok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

4-5 nap.

F

2020. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár perc, de tényleg.
2020. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy nagyvécézésnyi.

F

2020. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Évek. Hiszen nem könnyű egy házasságnak véget vetni, közös gyerekkel. Vagy három évig vajúdtam a gondolattal, de amikor már kimondtam, akkor másnap mentem is az ügyvédhez hogy tájékozódjak a dolgokról.
2020. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ragaszkodó ember vagyok, ha együtt vagyok valakivel akkor mindig úgy állok hozzá, hogy egy életre tervezünk. Ezért mindig próbáltam megmenteni, tenni még egy utolsó erőfeszítést, hogy hozzuk rendbe. Szóval ha már megfogalmazódott, hogy jobb lenne külön akkor is adtam neki még egy kis időt, hogy hátha. Igazából változó, hogy kinél mennyi volt ez az idő. Úgy általánosságban néhány hét. Ha semmi változást nem láttam akkor nem erőltettem. Egyszer előfordult, hogy volt egy minimális változás ideig óráig, ott több időt adtam mint amennyit kellett volna, kicsit időpocsékolás volt.
2020. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

9 hónap kb. Házasság, gyerek....

F37

2020. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fél év körülbelül
2020. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Másfél év.
2020. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!