Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akivel szakítottak már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel szakítottak már, hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés

Velem tegnap szakított a barátnőm, nem volt hosszú kapcsolat, elmondta, hogy nem szeret, én erre csak annyit mondtam, hogy akkor jobb ha megyek és csöndben eljöttem. Kicsit már bánom, mert lenne sok kérdésem, de azóta nem is kerestük egymást és én nem is akarom.

Ki hogyan reagál ilyen helyzetben, mi a "helyes" reakció?


2020. ápr. 6. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Már tegnap óta nem kerested? Nagyon durva!!!
2020. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Megölöm és vacsorát adok a baráti körömnek.
2020. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom sikerült a kérdés lényegét megragadni.
2020. ápr. 6. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő szorosan ölelt, sírt, én csak éppen úgy tartottam a kezem mintha ölelném, sértve, átverve éreztem magam. Se akkor se azóta nem sírtam miatta pedig kegyetlenül szerettem. Kimásztam a karjaiból és hazasétáltam.
2020. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne agyalj ezen, jól tetted!

Bármit mondtál volna vagy kérdeztél volna, ezt a döntést már meghozta, neked pedig nem volt már semmilyen befolyásod, ilyenkor ez a legjobb és nem felesleges koptatni szavakkal a szád és agyalni, ennél jobban nem is cselekedhettél volna!

Fel a fejjel és lépj túl rajta!

2020. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindent elmondtam ami eszembe jutott , hogy ne maradjon bennem kesobb semmi.

Sokat beletettem abba a kapcsolatba , nem kaptam vissza semmit. Egyértelmű volt , hogy szakítás lesz , mikor írt , hogy találkozzunk.

Mikor mindent megbeszéltünk és hazavitt, utána meg O írt nekem , hogy nagyon sajnálja és megkonnyezte a dolgot.

Azóta nem találkoztunk .

És bár nem váltunk el haragban , és számomra meglepő módon nem igazán értette , vagy nem esett le neki ,hogy nem szeretnék semmiféle kapcsolatot tartani , reményeim szerint többé nem is fogom látni.

2020. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos esélyem sem volt, hogy elmondjam személyesen a problémáimat vagy megbeszéljük a dolgokat ugyanis először messengeren dobtak ki. A második szakításnál meg tudtam indokolni, de ott sem személyes kontakt volt a távolság miatt. Jelenleg az az álláspontom, hogy pihenésre van szükségem, nincs szükségem senkire. Nem őrlődök, próbálok másra koncentrálni.
2020. ápr. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!