Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet még jó vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még jó vége?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Igazából a lényeg az,hogy sokszor úgy éreztem ő nem szeret engem,nem szerelmes belém. Aztán egyre több embertől hallottam vissza,hogy nem úgy látják mintha szeretne,ő nem ilyen amikor szerelmes...köztük a volt barátnőjétől is visszahallottam már. A csajjal 4 évig voltak együtt,de már 2 éve szétmentek.A saját családomtól meg sose hallok mást,mint hogy ő még biztos nincs túl az exén,ő már nem tud úgy szeretni mást és neki ő volt az igaz.

Barátomnak tegnap kifakadtam elmondtam ezeket. Azt mondta ő szeret engem,csak ő ilyen. És ő nem azzal a tini szerelemmel szeret,mint amit én lehet elvárnék. Én 19 vagyok ő 26. Mondom basszus nem azt várom el csak szeretnéd ha kicsit többet foglalkoznál velem, kb eddig 1x mondta magától hogy szeret,sosem dicsér ilyenek.

Aztán most abban maradtunk hogy gondolkozik mit akar vagy mi lesz,mert én ezt így nem bírom már csak nagyon félek nem lesz jó vége,pedig én nagyon szeretem őt és mindent megtennék érte. Olyan tanácstalan és bizonytalan vagyok,hogy elmondani nem tudom.


2020. ápr. 7. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább már afelé mennék hogy vége lesz, a "gondolkodnom kell mit akarok" sosem jó jel. Úgy látszik ő nem nagyon érzi jól magát melletted ezek alapján, ami nem feltétlen a te hibád vagy azé hogy nem illetek össze, lehet tényleg csak túl hamar ugrott bele egy új kapcsolatba. Mindegy hogy 2 éve mentek szét (ami másfél, mert akkor jött össze veled), ha fejben és érzelmileg még mindig nem zárta le (vannak akik hosszú évek után se tudják, vagy inkább mondjuk úgy hogy nem akarják; vagy csak szimplán kiégtek egy hosszabb kapcsolatban és nem tudják vagy nincs igényük újra összerakni magukat).


Azt viszont tényleg megkéne fogalmaznod magadban hogy mi is a problémád pontosan, ha most már sok hasznát nem is veszed, a jövőben segíthet olyan partnert találni aki mellett jól érzed majd magad, vagy fejleszteni magad és nem mástól várni a megerősítéseket. Mi az amit hiányolsz a kapcsolatban, miből kellene több? Mi nem működik, mi az ami miatt a külső szemlélőknek adsz igazat? Az nem elég magyarázat hogy nem mondogatja hogy szeret vagy nem dicsérget, tényleg nem 15 évesek vagytok már.

2020. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!