Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van még Ő felháborodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még Ő felháborodva és megsértődve?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal, akivel 5 hónapig jártunk. Már az elején nem stimmelt vele valami. Fiú barátai szinte nincsenek, egy idős embert kivéve, 65 éves. Na az első konfliktus ott kezdődött, hogy engedéllyel egyetlen

egyszer belenéztem a telefonjába és majdnem sokkot kaptam. 1,Van egy nagyon számomra "szimpatikus" barátnője aki állítása szerint haverja. A csaj pózolt egy ismertebb újságban, erotikus képek tömkelegét találtam róla a telefonban. Ha annyira csak haver, akkor ilyen képek hogy kerülnek a mobiljába? 2,Elhívott magával külfödre dolgozni, elvileg kettesben mentünk volna és ezután ráírt egy csinos kolléganőjére ugyanezzel a szöveggel. Azzal magyarázta, hogy 3-an mentünk volna. Na persze. 3,Súlyos mobilfüggő, mikor vele voltam (csak heti 3-szor) le ne tette szinte és csak jöttek az értesítések. Igazából már akkor nem is érdekelt, hogy kivel beszél. Állítólag munkaügy volt. Egész rohadt hétvégén! És a céges telefon akkor miért nem csörgött egyszer sem mellesleg? 4) Ezzel verte ki talán a legjobban a biztosítékot... Megkérdeztem 2-szer tőle, hogy a kollégái, barátai fontosabbak-e vagy én? Nem válaszolt. Ekkor érlelődött bennem a szakítás gondolata. 5 hónap alatt totál hülyére vett, csak a szerelem elvakított. Most már tisztán látok. Nem szeretett, inkább csak kihasznált. Jó parti voltam neki. Rettenetes érzés. 34 éves, de ezzel a felfogással minden normális lány messziről el fogja kerülni. Remélem így is lesz.



2020. ápr. 8. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Köszönjük Emese!
2020. ápr. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják elkerülni, te se kerülted el.
2020. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

"Rettenetes érzés. 34 éves, de ezzel a felfogással minden normális lány messziről el fogja kerülni."


Akkor ezek szerint saját magadat a nem normális kategóriába sorolod?

2020. ápr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi a kérdés? Vagy csak panaszkodni akartál?
2020. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem volt kérdés. Ki se írhatnám ide a monológomat, ha nem tennék fel kérdést. Vagy ennyire nem ismered az oldat? Nem panaszkodni akartam, egyfajta tanulságként írtam ki mások is figyeljenek ezekre a jelekre, ha már nekem nem tűnt fel hogy nem szeret, de ha nem érdekel ne olvasd végig nem kötelező.
2020. ápr. 8. 07:14
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as én normális vagyok csak túl jó indulatú és csendes, inkább magamban őrlődő típus és ő ezzel visszaélt.
2020. ápr. 8. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Elárulom a titkot:azért, mert féreg. Nem vagy köteles foglalkozni vele, sőt, ajánlom az ellenkezőjét. Keresztül kell nézni az ilyenen, az jobban bántja a kis férfi egóját.
2020. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!