Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legdurvább, legkegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább, legkegyetlenebb dolog, amit szakításnál mondtál?

Figyelt kérdés
Megbántad?

2020. ápr. 15. 17:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az egyik előző kérdés ihletett meg, ezt közelíteném meg a másik oldalról:)
2020. ápr. 15. 17:53
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
“És még a szex is szar”
2020. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Eltortem a SIM-kartyam, 2000 km-re volt, es nem tudott kapcsolatba lepni velem. Facebook elotti idok. Nagyon szemet voltam.
2020. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
"miért vagy boldogtalan, ha pontosan azt kapod, amire kértél?" nem durva, csak olyan hideg voltam, mint ő. Amit kért tőlem pedig az volt, hogy lépjek tovább.
2020. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyből másnap elmeséltem neki hogy lefeküdtem valakivel és minden apróságot felnagyítva az arcához vágtam, amik valójában nem is zavartak annyira. Aztán letiltottam.


Ő is hasonlót csinált, bár szerintem ő amilyen "okos" észre se vette magát. Mindegy, kölcsönkenyér visszajár alapon visszakapta, de végül mégiscsak megbántam, mert az hogy az ő lelkiismerete nem tiszta egy dolog, de csak emiatt nem kellett volna lesüllyednem az ő szintjére és bemocskolnom a saját lelkiismeretemet is.

2020. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam, hogy nélkülem semmire nem vitte volna az életben, és nélkülem még mindig ott tartana honann elindult. A rossz az, hogy még érveltem is az állitásom mellett. És igen, megbántam, első sorban azért mert ez nem teljesen igaz, persze mindig ott voltam és támogadtam, de ettől még nem tölem fügött a jövője. Másod sorban pedig, annyira megbántottam az önbecsülését, hogy még békülés útán sem tudott belenyugodni abba amit mondtam.
2020. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz dugni.


Férfinak mondtam, később megbántam. Bár volt igazság tartalma.

2020. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is a szexuális teljesítményét kritizáltam. Sajnos jogos volt, de akkor már felesleges volt sértegetni vele.
2020. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
B.zi vagy...( mert szerette ha a seggèt kènyeztetem)
2020. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
"Majd a fű meg a Speed szül neked gyereket, amit állítólag annyira szeretnél..."
2020. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!