Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme fenntartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme fenntartani a kapcsolatot az exszel?

Figyelt kérdés

Pár órája rágódom a dolgon, hogy ráírjak-e és beszélgessünk. Eddigi szakításaimkor tudtam, hogy az a helyes döntés, hogy megszakítsam minnél hamarabb a kommunikációt az elengedés érdekében. De most más a helyzet, mert

1. bár az ő "ötlete" volt a szakítás, teljes egyetértésben beszéltük meg a dolgot, nincs harag egyikükben sem

2. azóta ő keresett párszor, érdeklődő, igyekezett fenntartani a beszélgetést...


Nekem nincs sok ember az életembe, így barátként is fontos lenne számomra.

Egyébként friss, még 1 hetes sincs a szakítás.



2020. máj. 17. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként az volt a szakítás oka, hogy egyrészt távkapcsolatban voltunk, és nagyon úgy tűnt, hogy az elkövetkezendő 1 évben alig tudnánk találkozni, másrészt, hogy más irányba tart az életünk, mások a hétköznapjaikat meghatározó céljaink, amik egy idő után ellehetetlenítették volna az együttlétet... tehát nem volt a dologban sem megcsalás, veszekedés sem. csendes, dráma és nagy szerelem nélküli volt.
2020. máj. 17. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
NE! Miért fájdítod a saját szíved?
2020. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd és lépj tovább.
2020. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Azt hittem már vagy fél év eltelt. De még egy hét sem, de ő már többször keresett, és már te is ezt fontolgatod. Ne legyetek már nevetségesek.
2020. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudtam, hogy ez ekkora szentségtörés, de ha ez megynyugtat: nem írtam neki.
2020. máj. 18. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!