Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyott már el a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyott már el a párotok, miután több pénze lett, mint nektek?

Figyelt kérdés
Én sokat segítettem a volt páromnak elindulni az életben. Aztán mikor sínre került nekem köszönhetően, én meg nehezebb helyzetbe kerültem és már nem tudtam lépést tartani a követelőzésével, elhagyott valakiért, aki feljebb van nálam anyagilag. Pocsékul megalázva érzem magam.

2020. máj. 23. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy?
2020. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen
2020. máj. 23. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok


Legközelebb figyelj arra, hogy ne anyagilag kiszolgáltatott nővel gyere össze, akinek te támasz vagy. Ez nem jelenti azt, hogy ne számíthatna rád,ha baj van (pl: kirúgják)

A nőkben alapvetően a biztonságérzet az jó pár dolgot felül tud írni, mivel ez egy elsődleges igényük, nem kizárólag az anyagiakra értem ezt, hanem szellemileg is támaszt keresnek, evolució következtében van ez így.


A mai anyagiak jóval régebben máshogy jelentek meg, mint ma, tehát nem a pénzben (de ez a helyettesítő) és az egyéb pénzért megvásárolható tárgyak.


Valahol te is hibás vagy, mert nem vetted ezt észre, viszont vond le a tanulságot, bármennyire is nehéz magadba is nézni, vond le azt, hogy hol hibáztál és mikben, Mindent a feneke alá raktál? Nem dolgozott és csak követelőző magatartása volt? Tőled várt el mindent? stb stb, tehát valahogy így próbálj ezen elgondolkodni.


Legközelebb pedig ezeket ne kövesd el, érdemes úgy gondolkodni, hogy veled egy szinten lévő (anyagiakban, szellemileg) nővel alakíts ki kapcsolatot, így elkerülhető(valamennyire) ezek a kellemetlenségek.


Kiegészítésként, ha nem is volt beléd szerelmes a lány, ha nehéz helyzetben volt anyagilag, simán meglehet az, hogy azért jött veled össze, mert te tudtad kihúzni éppen a fekáliából.

Azt még fontosnak tartom megjegyezni, azért mert támaszként valamikor, évekkel ezelőtt számíthatott rád, az nem jelenti azt, hogy időközben ne romolhatott volna el valami vagy nem szunhetett volna meg a szerelem és a ragaszkodás, tehát azért, mert valamikor segítettél nem lehet azt elvárni, hogy X év után a buntudata miatt maradjon veled. Nyilván nem erről volt itt szó, mert a pénzre sarkítottad le. Miből gondolod azt, hogy valóban csak a pénz miatt döntött úgy, hogy elhagy? (Ha így volt, akkor ne legyél szomorú, mert nem ment kukába több időd)

2020. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Csúnya sztori... nő vagyok egyébként.
2020. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Nincs a környezetemben olyan nő, aki tenne azért, hogy többet keressen. A többség csak álmodozik róla, aztán haza megy meló után és nézi a sorozatokat vagy festi a körmét.


Így a válasz nem.

2020. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez elég gyakori férfiak és nők körében is.

Egyébként apám is ezt csinálta.

2020. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!