Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hangos vagy csendes szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangos vagy csendes szakítás?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktatok egymással szakítani?

Tányérdobálós, veszekedős, mindennek elhordjátok egymást és mindent a másik fejéhez vágtok?


Vagy tudtok kultúrált emberek módjára, átbeszélve mindent, hogy le lehessen zárni normálisan egy kapcsolatot?


Min múlik, hogy melyik verzió valósul meg?



2020. máj. 29. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Békés elválás
Tányérdobálás
Helyzet válogatja
Nemk*rvaramindegy?
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten nyugodt, konfliktus kerülő emberek vagyunk. Amikor már nem működtek a dolgok és nem tudtuk megbeszélni, mert nem volt mit, egyszerűen beadtam a válást és szembesítettem vele, hogy úgy élünk mint az idegenek, hiába nincs vita, nincs érzelem sem. Ennyi volt.
2020. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kultúráltan.
2020. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Volt, akivel sikerült kulturáltan szakítani (ez lenne szerintem az alap) és volt, akivel nem, de az nem rajtam múlt.
2020. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ mi az oka a szakításnak.

Ha hazugság vagy megcsalás történt akkor szerintem tök jogos a kiakadás a megbántott fél részéről. Persze csak kereteken belül, például hogy úgy egyszer istenesen elküldje őket az anyjukba, azért amiért átvágták. Aztán kultúráltan lezárni az adott emberrel minden kapcsolatot.

Ha nem történt ilyen,csak szimplán ellaposodott a dolog és mindketten érzik a felek, akkor szerintem simán le lehet egy szó nélkül zárni. Sajnos az esetek többségében nem az utóbbi történik, hanem az előbbi és valaki sérül lelkileg, mert a másik nem volt képes az őszinteségre.

2020. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt akivel azután mentem szét, hogy bevert dühében egy ablakot, de ott ez a kis törés zúzás volt az oka annak, hogy szakítottam vele és nem maga a szakítás járt ezzel. Szakítani én csendben szoktam. Aki tört és zúzott, azzal nem lehetett normálisan megbeszélni semmit, mert ő nem volt hibás semmiben. Ezen kívül még egy szakításom volt, azt közösen mondtuk ki és teljesen kultúráltan.
2020. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Én most A VILÁG LEGBOLDOGABB EMBERE LENNÉK, ha újra szakítanánk! Legbelül megint forrongok, hogy miért is kellett "kibékülnünk"... EMELT FŐVEL akartam szakítani - sajnos majdnem ismételten "összejöttünk".


Ez egy olyan nyavalyás helyzet, amelyet a koronavírus világjárvány okozta különböző korlátozások is meghosszabbítottak kényszerűen.


Nagyon szeretnék kijutni ebből a "kapcsolat"-ból. Ha lehet, minél csendesebben, mert akkor SZÓL IGAZÁN NAGYOT a vége. Megkönnyebbülhetnék végre-valahára.


Valahogy el kellene intéznem, hogy ÍRÁSBAN VÁLJANAK EL AZ ÚTJAINK. Akármennyire kilátástalannak tűnik, szeretnék NEM EMLÉKEZNI RÁ TÖBBÉ!!!

2020. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon higgadt, türelmes ember vagyok. Mindenkivel próbáltam nyugodtan szakítani, még azzal is, aki megcsalt.

Vele pl. azért nem sikerült, mert felidegesítte magát hogy elhagyom, elkapta a karomat és elkezdett visszarángatni a lakásba, úgyhogy ráordítottam.

A másik exem, akivel harmonikus volt a kapcsolatunk de már nem volt az igazi, bőgve könyörgött hogy ne hagyjam el. Kellemetlen volt.

Aztán lehet, hogy én csak azért voltam higgadt minden esetben, mert eddig mindig én szakítottam. De remélem ugyanilyen jól tudom majd viselni ha engem dobnak, azon leszek.

2020. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!