Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem szakítás után 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem szakítás után 4 hónappal találkozót kért, mert vannak megválaszolatlan kérdései és nem érti miért szakítottunk. Belemenjek?

Figyelt kérdés

Nem jártunk sokáig, 3 hónapig, viszont ő nagyon belémesett. De bennem nem alakultak ki mélyebb érzelmek, ezért is döntöttem a szakítás mellett. Amúgy egy nagyon jó ember, nem bántanám meg szándékosan.

Személyesen szakítottam vele, elmondtam miért szakítok, kérdezett- válaszokat adtam neki és békésen váltunk el.

Most úgy 4 hónappal a szakítás után megkeresett üzenetben, hogy nem érti a szakítást és üljünk le megbeszélni.

Bele kéne menjek? Vagy ezzel csak felszakítom a lezárt sebeket? Érzem, hogy azt akarja majd próbáljuk meg újra.

Én 25N, ő 28F



2020. máj. 29. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs értelme. Pár éves kapcsolat után jogos, ha maradtak benne kérdések, de mit kell azon ismét megbeszélni, hogy jó embernek tartod, de nem szerettél bele? Én megmondanám neki, ha kérdése van, tegye fel üzenetben, mert ezért felesleges találkozni.
2020. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem váltott ki belőled mélyebb érzéseket innentől nincs miről beszélni, total felesleges a talalkozo raadasul igy 4 honap utan

Szived joga eldonteni de feltehetne a kerdeset telefonon is es irasban is

Amugy ha megteszed hogy leirod majd mit akart megkoszonnem, kivancsi vagyok

2020. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem tartom jó ötletnek és indokoltnak ezt a találkozót, csak szerettem volna megerősítést :)
2020. máj. 29. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
xard le
2020. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján mindent tisztáztatok, már amennyit 3 hónap után tisztázni kell, gyakorlatilag a komoly kapcsolatig el se jutottatok és el is mondtad neki, miért nem. Én általában szakítás után hajlok rá, hogy válaszokat adjak, ha a másikban még vannak kérdések, ennyivel megtisztelem, de itt nem látom értelmét. Ezt így megírnám üzenetben és ennyi.
2020. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem ne. 3 hónap az kb semmi, szakítotok 4 hónapja innentől kezdve nem vagy köteles semmit megindokolni neki. A szakításkor előjött, hogy mi volt a gond. Ennyi.
2020. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi értelme, ezt elmondhatod neki is. Őt csak megbántod, magadnak meg kellemetlen perceket szerzel.
2020. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele ilyesmibe. Több éves kapcsolat után se mentem, mert szakításkor mindent tisztáztunk (már nem szerettem), azon felül már csak lerágott csont lett volna + rá akart volna dumálni az exem, hogy béküljünk ki. Gyanítom, itt is valami hasonló lehet, ha ő belédzúgott. Ne menj bele ebbe, ne hitegesd, küldd el.
2020. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, azt ajánld fel neki, hogy tegye fel írásban/hangüzenetben vagy beszéljetek telefonon. Feltételezem, te nem szeretnéd vele újrakezdeni, ezért ezt előre mondd meg neki, hogy nem fogjátok újrakezdeni, ezt vegye tudomásul, utána kérdezhet.
2020. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. Találkozót akar, és újra összejönni.

Vagy pedig bármit mondanál, azt ellened fordítaná, hogy ne legyen ő felelős semmiért, hiszen ő makulátlan, stb... vannak ilyen embertípusok.

2020. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!