Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telt feldolgoznod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt feldolgoznod az első szakítást? Sikerült valaha is túllépned rajta?

Figyelt kérdés

Az első komoly kapcsolatra gondolok itt

Légyszi kort is írjatok,hogy hány évesek voltatok és meddig tartott :)



2020. jún. 1. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
18-19 voltam, és 1 évig tartott. Úgy másfél év volt mire kilábaltam a dologból. Tehát elmondhattam, hogy már nem gondolok rá ( miért tette, haragszom rá stb..), és nem okoz letörtséged ha közös emlékek jutnak eszembe.
2020. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Én is 18 voltam, amikor összejöttünk, most vagyok 19 és fél éve "gyászolom"

2020. jún. 1. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
7 évig voltunk együtt. Kb 3 hónap kellett.
2020. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Pár nap. Vagy annyi se.

2 évig voltunk együtt és én szakítottam, mert már nem szerettem. 18 voltam akkor.

Most 22 vagyok.

2020. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Gyorsarsan sikerült egy két nap mert a szakítás elött egy hónappal már tudtam hogy valami nincs rendben.. felkészültem a leg rosszabbra igazam is lett egyszerre több kapcsolata volt a srácnak. 16 voltam most 17 vagyok (L)
2020. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

18 voltam, 7 hónapig jártunk. A szakítás hideg zuhanyként ért, én borzasztó szerelmes voltam még mindig (nem csak első kapcsolat, első nagy szerelem is volt). Fél évig tartott, mire összeszedtem magam annyira, hogy emberként tudjak funkcionálni, de még egy év kellett, mire mindenféle gyomorgörcs és rossz érzések nélkül tudtam róla beszélni, rá visszaemlékezni. Azóta már eszembe se jut és nem is sajnálom, hogy vége lett (sőőőt).


27/N

2020. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2020. jún. 1. 23:14
 8/10 anonim válasza:
56%
Szia én 16 voltam mikor össze jöttünk és 5 évig voltunk együtt már 5 év eltelt azóta mégis nem telik el nap hogy ne gondolják rá ha meglatom meg haggyuk is.. szóval soha nem fogom elfelejtene...
2020. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Legelső szakítást én "eszközöltem" 17 éves koromban, akkor nagy megkönnyebbülés volt, már nem vonzott a srác igaz ez tiniszerelem volt.

Amikor engem ejtettek először - egyetem, pár hónapos kapcsolat - na akkor nagyon váratlanul ért, hónapokig elég depis voltam, kellett vagy 4-5 hónap és egykét új hobbi mire helyrejöttem.

Komoly kapcsolat (majdnem 3 év) szakításakor (engem dobtak), érdekes módon igazán rosszul kb 3 hétig voltam (sajnos beleesett külföldi munkakonferencia is, ha ott nem kell jópofiznom, könnyebb lett volna). Utána érdekes módon elmúlt, a rossz érzés vissza-visszatért. De nagyon erős volt bennem a tudat hogy ha így eldobott magától akkor jobb is így (meg is csalt még a tetejébe és bevallotta az eszetlenje. :))


Túl lehet éli, csak akarni és törekedni rá. Olyan dolgokkal foglalkozz, amik érdekelnek, amiket szeretsz, alakíts ki új szokásokat, tűzz ki kis célokat és lassanként könnyebb lesz.


31/N

2020. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 5. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!