Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok pozitív tapasztalatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok pozitív tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés

Sablon téma...szakítás. Ki vagy. Nem bírsz másra nezni. Nem tudod elképzelni, hogy egyszer majd mást tudsz legalább ennyire vagy jobban szeretni. Nem tudod elképzelni, hogy máshoz érj rajta kívül, hogy massal szerezz közös élményeket..


Tudom, hogy ez atmeneti érzés, mégis jól esne pár pozitív tapasztalat..

Tehát.. volt, hogy egy szakítás teljesen taccsra tett, nem talaltad a helyed, hasonlókat ereztel, mint fentebb írtam, aztán egyszer talalkoztal massal, aki mèg nagyobb érzelmeket váltott ki beloled?


Köszönöm


2020. jún. 1. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen!
2020. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen :)
2020. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

abszolút igen!


Én most vagyok ebbe férfiként és tudom hogy nem vigasztal téged de nálunk egy pici baba is van és nem volt választásom a szakitásban, egyszerűen minden erejével azon dolgozott hogy vége legyen onnantól hogy a baba megfogant. Detudom hogy lehetek még boldog pedig én nem csak a barátnőm hanem a kisfiam is elveszitettem valamilyen szinten.. és te is lehetsz boldog!


Egy időnek el kell tellnie de nekem már volt ilyen régen egy 5 éves kapcsolat után és nem láttam hogy valaha kilábalok belölle de ki lehet!


Az idő segit és az idő tényleg segit ( nem az hogy ismerkedsz ) hanem az hogy vársz és programokat csinálsz magadnak akár egyedül!


Én is ezt fogom tenni. nincsenek barátaim igy én egyedül vagyok de kitalálok programokat és befizetek 1 napos kirándulásokra stb.


Csak várj mert még ha most nagyon nehéz is mind 2 számára de kell lennie boldogságnak utána bármennyire is most nem úgy néz ki! :)

2020. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%

Egyrészt a kérdésedből látszik az, hogy tudod te mit kell tenned és érted is a lényeget. Hagyj időt magadnak, nincs azzal gond, ha valaki gyászol, csak szabj határt neki. Ha neked 4 hónap kell ahhoz, hogy túljuss rajta, akkor 4, ha fél év, akkor annyi, de utána ne legyen több. Járj el olyan helyekre ahol van társaság, én pl. anno csináltam olyat, hogy csak szimplán egyedül beültem kávézóba és figyeltem az embereket, csak hogy legyek emberek között. Nálam is volt olyan, hogy taccsra vágtak, haverom épphogy a padlóról kellett felszedjen, de túléltem, most is nemrég lett vége egy évek óta tartó kapcsolatomnak, most meg már van egy új jelölt, pedig nem vagyok csajozógép, szép, se modell alkat, csak átlagos.

A titok abban rejlik, hogy el kell határoznod mit szeretnél, hogyan és végigviszed az akadályok ellenére is.

2020. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után pár hónappal jön egy forduló folyamat, ami úgy megturbózza az önismeretemet, hogy csak nézek, hogy milyen vagyok, és ennyire egészségesnek is lehet lenni, és ennyire lehet magamat ismerni.

Utána egy egész fokkal színvonalasabb, önmegvalósítóbb rétegből válogathatok, mert már belátom azt.

2020. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! nagyon is! elegge megviselt a szakitas de par hetre ra talalkoztam egy erdelyi lannyal es szep lassan, tenyleg lassan kialakult egy sokkal jobb kapcsolat. 1.5 evre ra jelentkezett az ex de semmit nem mozgatott mar meg bennem es szo nelkul elutasitottam a kozeledeset. Ennek a lanynak es annak a kapcsolatnak nagyon sokat koszonhetek!
2020. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!