Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom, hogy szakítsak-e....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szakítsak-e. Ez a jó megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Eleinte semmi gond nem volt, de aztán fél év után elkezdődtek a féltékenységgel kapcsolatos viták mindkettőnk részéről.

Valahogy mindig megoldottuk, de az utóbbi időben úgy érzem elhidegültem tőle. Nem sok kedvem van vele találkozni + a napokban megint féltékenységre adott okot. De nekem ebből már annyira elegem van, hogy tegnap óta nem is beszélünk. A legutóbbi húzásával kiábrándultam belőle és nem vagyok rá kíváncsi. Szándékosan nem hívom át, nem is keresem és ő sem engem.

Egyáltalán nem vagyok boldog már, de ahogy a szakításon gondolkozok, eszembe jutnak az emlékek, és nem tudnám megtenni, de az is lehet, hogy csak megszokásból.

Ő azt mondja, hogy odáig van értem, de ha ez valóban így lenne, akkor miért csinálná azokat a dolgokat, amiket már milliószor elmondtam, hogy zavar? (lányok terén, hogy egy lánnyal lemennek beszélgetni és a hajnali órákban tér vissza pl. addig nem tudok róla semmit)


Szóval csak az érdekelne, hogy ti mit tennétek a helyemben?



2020. jún. 1. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Sztem ennek kapa.
2020. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad nem vagy boldog vele, elhidegültetek stb. Hamarabb kellett volna a megoldason gondolkozni, ha mar kiabrandultal belole akkor jobb ha elengeded.
2020. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én azt javaslom, hogy üljetek le és tisztázzátok ezeket és tisztázni azokat a dolgokat, amik féltékenységre adhatnak okot és beszélj ezekről az érzéseidről. Illetve én ajánlanám a párterápiát, vagyis egy kivülálló, szakember segítségét, aki talán tudná rendezni közöttetek a dolgokat. Én személy szerint azt gondolom, hogy menthető a dolog, ha tényleg mindketten alarjátok, szeretitek egymást és a párod részéről is meg van a hajlandóság arra, hogy helyrehozzátok a kettőtök között létrejött feszültségeket.

Minden jót, és sok sikert nektek! Bízom benne, hogy hamarosan minden jobbra fordul :)

2020. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!