Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek?Hogyan szedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

A választ vagy jó tanácsokat keresem.

A rövid..de egyébként nagyon hosszú történetem.

10 éve élek párkapcsolatban a menyasszonyommal.Munkahelyemen szeretői viszonyt folytatok lassan egy éve egy lánnyal.Nagyon jól tudjuk/tuk titkolni az egészet annak ellenére, hogy nagyon sokat találkozgattunk.Mindketten szerelmesek lettünk egymásba.A lány mindent megtett értem csendben arra várt, hogy szakítok a párommal és egyszer vele leszek.Én is ezt szerettem volna, csak nehezen értette meg, hogy nagyon nehéz ezt a lépést megtennem.Odáig fajult a dolog a sok csalódás hitegetés miatt(komolyan gondoltam pedig) hogy ő is megismert egy srácot akivel elkezdett találkozgatni.Tudom nagyon szerelmes volt belém de nem akart a szüleitől távol egyedül maradni.Lelkileg nem bírtam ezt az egész dolgot ezért bevallottam a páromnak mem egyszer megcsaltam a lánnyal.Megbocsájtotta.Azt hozzá teszem egy nagyon irígylésre méltó párom van minden téren de még is a lány felé húz a szivem aki lehet inkább szexuális téren bolondított magába. Most jelenleg ott járunk, hogy a lány tudom sokmindent érez irántam de lefeküdt a sráccal...megkaptam hogy sok csalódást okoztam nagyon szeret de nem szerelmes belém.Nagyon fáj hogy 10éves kapcsolatomat tettem tönkre miatta.Ugymond megcsalt a szeretőm.Elvileg nem akar már velem lenni. Itthon a párom mindenképp helyre szeretné hozni. Én is efelé hajlok, csak nehéz úgy hozzá viszonyulni ha még a szeretőm után “sírok”.Mindezek mellett nem szeretnék alkoholista lenni vagy ilyesmi. Nem vagyok egyszerüen önmagam. Munkahelyemen nem tudok koncentrálni.Két szék közül a földre ülök közeli állapotba vagyok. Tudom meg is érdemlem.Mit tegyek?Szakítsak a párommal és tényleg maradjak egyedül mert menthetetlen? Ki vagyok lelkileg.10kg-ot fogytam 3hét alatt.Nem eszek nem tudok semmire figyelni. Úgy érzem megbolondulok/tam.31 éves férfi vagyok a párom 30. A szeretőm 26



2020. jún. 1. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szeretőd miatt ment tönkre a kapcsolatod, hanem az miatt, hogy szeretőt tartottál TE.

Miután felelősséget vállaltál magadért, azután talán tudsz a kapcsolatodért is. Tényleg valahol irigylésre méltó a feleséged.

2020. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigylésre méltó lesz. Amint egy kicsit el kezdi tisztelni magat, és úgy kipenderit, hogy a lábad sem éri a földet.
2020. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a gáz, hogy csak azért maradsz a feleségeddel, mert a másik leanyzo nem jott ossze. Gondolom nem igy adtad elo otthon. Feleseged meg jobbat erdemel nalad. Ket szek koze fogsz esni ha igy folytatod aztan csak leshetsz
2020. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuh bakker, ettől a kérdés tol konkrétan hányingerem van. Egy éve szopatod az asszonyt, ő megbocsát, neked meg van pofad rinyálni. Persze a menyasszonyok a hülye, hogy nem b. ki, mint macskát szarni.

Őszintén remélem, hogy rendesen a két szék közé esel, nem csak félig, ahogy most áll a helyzet.

2020. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled h szenvedsz. Azt hittem nem fog visszanyalni a fagyi amikor elkezdtél félreqrogatni? Tudod van az a valami.. hogyishívják..ja, karma
2020. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts. Hiába akarjátok, soha többé nem lesz olyan a kapcsolat, mint a megcsalás előtt. Mindig bennetek lesz a tüske. Kár is erőlködni. Úgy össze se jön, ha a menyasszonyod küzd érte, te meg sírsz a szeretőd után. Hát öcsém, ez kevés kapcsolatot tud helyre rázni..

A szeretőd meg azért a szeretőd, mert pont így vélekedik a hűségről. Ha gond van, akkor csere, de majd akkor szakít, ha az új fix. Tőled is ezt várta. Sok sikert a kapcsolathoz, megérdemlitek egymást.

Te az a hülye vagy, aki kéri az ostort. Majd jól arcra esel, esetleg tanulsz belőle, és a következő normális nőt megbecsülöd. Ha megtalálod...

2020. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fruzs33 ***** válasza:

Megértelek.

Tudom milyen helyzet.

Én úgy szoktam magam erősíteni,hogy ezt a napot még kibírom valahogy.

Pozitívakat veszem ki a zenékből.Ez mellett erős próbálok maradni.

Néha még nekem is nehéz,hidd el,én is pont ma lettem az,akivel szakítottak.

Neked még van kiút,téged még nem dobtak ki.Maradj a menyasszonyoddal,és hozd rendben,mert neked még van remény.

2020. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy csak egy pár mondatot láttok az egészből. Nem feleségem csak menyasszonyom. Mondjuk a lényegen nem sokat változtat. Nem úgy állok hozzá, hogy nincs ló jó a szamár is alapon.Mielőtt pálcát tör mindenki a fejem felett azt hozzá teszem, hogy ha példa kapcsolat lett volna valószínű nem szaladok szerető karjaiba. Tudom, hogy magamnak kerestem. Merem is vállalni, hogy egyedül maradok.Igen is elmondtam neki mindent hogy miért vagyok jelenleg olyan amilyen. 10 évet nekem se volt könnyü eldobni neki se.Hogy a kötödés miatt teszi.. vagy tényleg ennyire szerethet azt nem tudom. A kérdésem nem az volt mekkora f.szságot tettem, hanem az hogy szerintetek ilyenkor még menthető lenne ha oda tenném magam?Vagy teljesen felesleges.Tudom a karma....Elviselem azt is, hogy egyedül maradok ha ez kell.Csak azt szeretném tudni hogy fejbe, hogy szedjem magam össze és milyen irányba mozduljak ebből a helyzetből?
2020. jún. 2. 03:08
 9/13 anonim ***** válasza:

"A kérdésem nem az volt mekkora f.szságot tettem, hanem az hogy szerintetek ilyenkor még menthető lenne ha oda tenném magam?Vagy teljesen felesleges"


Ha szeretnéd igazán azt a lányt, akkor fel sem merülni benned kérdésként h felesleges-e érte tenni vagy nem..

2020. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lesz ez még rosszabb. Nemsokára kiderül hogy a menyasszonyodat is tolja valaki, mint a biciklit, és ő is ki fog baszni az útpadkára, aztán boldog lesz a másikkal.

Igen, egyedül fogsz maradni.

És meg fogod érdemelni. 👌

2020. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!