Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mai nappal függetlenné vált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai nappal függetlenné vált, 35 éves, csinos nő bűn ha kalandot keresne Heves megyében?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 06:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, bűn
Nem, nem bűn
Dolgozza fel előbb a szakítást
70 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen, óriási bűn!
2020. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nemáá.... 😂😂😂

Olyan jó kedvemben vagyok.

Komolyan.

Most elhúzok zuhanyozni, aztán kiugró a boltba, veszek egy üveg whiskeyt. Megünneplem, hogy független vagyok.

2020. jún. 3. 06:43
 3/21 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
Okos vagy.
2020. jún. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ha okos lennék, előbb észre kellett volna venni a jeleket.

"Megkérdem Anyum", "Anyum a tartárt nem így csinálja", "Anyám azt mondta, hogy a kertet nem így kell", "Anyám szerint...."


Na, ezennel este szabad lettem.


Tudtam én, hogy ez nem lesz jó...

10 éve csak az anyjával élt, tényleg nem volt senkije. Aztán jöttem én a +3 évemmel, és nem vettem észre, hogy tényleg iszonyat fiatal.

2020. jún. 3. 06:52
 5/21 A kérdező kommentje:
*10 évig (22-32 között)
2020. jún. 3. 06:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn.

Élj😊😊

2020. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Azt már észrevettük, hogy nem vagy okos magából a kérdésből. Normális ember ugyanis nem kérdez olyan dolgokat amikre egyértelmű a válasz.
2020. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Heves megyei nő vagyok. Nem tudom, hol keresnél (net, munkahely, ...?), de nem lesz egyszerű dolgod. Kalandra is nehéz "minőségi" férfit találni, aki van, az meg csak 10/10-es nővel foglalkozik. Szóval nem bűn, inkább csak nehéz ügy.
2020. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát eddig nem volt nehéz...

Baromi nagy luxusban éltem a lányommal együtt, de 6 év után úgy döntöttem, hogy viszlát.

Ami most véget ért, csak szalmaláng, 6 hónap.

Szeretem, de ha nem szakad le anyjától, akkor semmire nem megyek sem a szeretettel, sem az áhított palacsintával.

2020. jún. 3. 09:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Heveskednél Anyuci? Ejnye. Előbb heverd ki, ne szó szerint! 😃
2020. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!