Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk mi legyen?

Figyelt kérdés

Szakítottunk mert nagyon sokat dolgozott a párom és kicsit kikészült veszekedtünk azt mondta nem akarja meg oldani, nem szeret, én erre összepakoltam mert megharagudtam és hazaköltöztem! Öt nap után ráírtam mert meg akartam vele beszélni! Tudom hü..e vagyok, de szeretem, tudom hogy csak ingerűltek voltunk!

Meglehet ezt menteni szerintetek? Valakivel történt már ilyen? Tudom azt mondták Ha a férfi nem keres... nem keresett viszont mondtam hogy beszéljünk, nem tiltakozott a megbeszélés dolog miatt! Szerintetek ez menthető még? 2 éve vagyunk és ebből fél éve lakunk együtt!


Én: Nő 27 Ő: F 33



2020. jún. 8. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Tudom, hogy fáj és nem ezt akarod "hallani", de engedd el.
2020. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Aki azt mondja, hogy nem szeret, azzal érdemes megmenteni semmit. Persze, lehet most azt hiszed, hogy csak azért mondta mert mérges volt. De ilyet mérgesen sem mondunk annak akit megbecsülünk és valóban szeretünk. Az pedig, hogy ő nem törekedett ennek a megbeszélésére, csak bizonyítja az előbbieket.
2020. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg menthető, csak most ne csinálj semmit, ne írkálj, ne hívogasd.

Pihenjetek kicsit, ha hiányzol, akkor keresni fog. Ha pl 1-2 hónapig nem, akkor meg engedd el.

2020. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

" azt mondta nem akarja meg oldani, nem szeret"


Itt a pont.

Vége.

2020. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
5 nap alatt nem is keresett? Te írtál rá először?
2020. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz megoldani? Megmondta, hogy nem szeret. Valószínűleg végleg tele lett a töke az egésszel.
2020. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gkndolkodjaktok eloszor par napot es utana beszeljetek rola, oszinten es inkabb zarjatoknle ha tenyleg ugy erzi
2020. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyál egy sört.
2020. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!