Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lehetetlen elhagyni azt, akivel jelenleg együtt vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom, amelyből szerettem volna kilépni. Azonban én is sokat hibáztam és ő is. Az egész huzavonának az lett a vége, hogy érzelmileg zsarolt és fenyegetett. Nagyon jól ismer és mivel kapcsolat volt ezért elég sok dolgot tud rólam amivel árthat nekem. Megkértem hogy ne tegyen olyasmit amivel árt, és csak annyit reagált, hogy féljek csak. Később mondtam, hogy ha árt nekem akkor én is úgy fogok hozzáállni a későbbiekben. Erre ő úgy gondolta, hogy fenyegetem és közölte, hogy ezzel azonnal mehetne a rendőrségre és 10 évet ülnék érte, meg hasonlók. Félelemben tart. Azért, hogy megvédjem a szeretteimet és magamat inkább vele maradtam, puszta félelemből. Már egy hónapja megy ez az egész. Ki akarok lépni belőle. Mit tegyek? Hogyan léphetek ki ebből a kapcsolatból úgy, hogy ne tárjon fel mindent amit rólam tud. Az szerintetek megoldás lehet ha azt mondom, hogy bármit megteszek azért, hogy ami köztünk elhangzott, az köztünk is maradjon? Emellett pedig még bocsánatot kérnék az általam elkövetett hibákért.

2020. jún. 9. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Az érzelmi zsarolás is rendőrségi úgy lehet, mint ahogy az is ha szándékosan kárt okoz. Ha nem bízol magadban fogadj egy ügyvédet
2020. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a személy olyan kapcsolatokkal rendelkezik, hogy semmi gondja nem lenne belőle. Még ha a rendőrséghez fordulok is én ütöm meg a bokám.
2020. jún. 9. 21:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bizonyítéka van ellened?
2020. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés,hogy azok az infókkal amiket tud rólad,mennyit tudna ártani.Feltehetően elég sokat. Szerintem megfélemlítésben hosszú távon semmiképp sem célszerű tervezni,ez idővel csak egyre rosszabb lesz. Ha valóban a szeretteidet is veszélyeztetve érzed,akkor tényleg érdemes lenne komolyabb lépéseket is megfontolni. Sajnos azt hogy "ne tárjon fel rólad mindent" nehezen lehet kivédeni,de ez valószínűleg még mindig kisebb rossz,mintha vele maradnál és tovább folytatódna az érzelmi zsarolás.
2020. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elvileg hangfelvétele van az állítólagos fenyegetésről, nyilván mivel jó kapcsolatunk volt nagyon sokáig néhány intim fotó is a birtokában van, ezekkel visszaélhet. Meg volt pár dolog, amit csak neki meséltem el. Pl egy megcsalásos ügy, hogy egy srác lefeküdt velem míg barátnője volt és ha a srác barátnőjéhez rohan akkor még a srác is rám fog szállni, és annak rossz vége lenne. Igazából minden fegyver érzelmi alapon működik. Én pedig érzelmileg így is labilis vagyok. Nem tudnám túltenni magam a történéseken, a megalázáson.
2020. jún. 9. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És a rendőrség ezekkel a dolgokkal mit tenne szerinted? 😂
2020. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6-os ha én fordulok a rendőrséghez semmit.. értelmetlen

ha ő teszi meg akkor a fenyegetésből lehet bajom mert valóban úgy hangzott el csak nem éppen annak szántam. A rendőrség ebben az esetben veszett ügy, hacsak nem érem el hogy ártson pl a képekkel és azért jelentem..de az sem járható út... ezért kérek itt tanácsot

2020. jún. 9. 21:26
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Szegény lány.
2020. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél ellen semmit és ne ígérj neki semmit. Egyik nap amikor elmegy dolgozni, szépen pakolj össze és költözz el. Tiltsad le minden portálon és a telefonszámát is, hogy ne tudjon utolérni.
2020. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
90%

Örökké félelemben akarsz élni? Nyugi, nem lesz sok, ha maradsz, akkor pár év múlva a lelkiterror okozhat neked egy komoly betegséget és kész is. Már csak azt a pár évet kell kibírni.

Ha meg nem ez a terv, akkor mit veszíthetsz? Kiadja a képeidet? És? Egy hét múlva már arra sem emlékszik majd senki, h látta. Fenyegetted? Ha büntetlen vagy, majdnem kizárt, h bajod legyen. De valószínűleg nem áll meg a fenyegetés sem. Mit mondtál neki?

2020. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!