Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Legyünk csak barátok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyünk csak barátok. A legrosszabb mondat, amit hallani szeretnél. Volt már ilyenben részetek, hogy ezt mondták nektek? Volt olyan, hogy később ezzel a személlyel mégis egy párt alkottatok újra?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez messze nem a legrosszabb mondat, amit hallhat az ember és nem, nem volt még olyan, hogy ebből bármi több lett volna. Szerintem ne kínozd magad egy olyan barátsággal, ami csak az ő részéről lenne az.
2020. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a legrosszabb.. sōt értékelem azt, ha egy kapcsolatot letudunk zárni békében, anélkül, hogy megutálnánk egymást. Természetesen nem kell aktívan tartsuk a kapcsolatot, de ha megmarad egy távoli barátias viszony, az még mindig jobb, mint gyūlōlni az exet szakítás után, meg távolról kerülni, mint valami leprást.

Sosem értettem, hogy szakítás után miért kezeli úgy az exét az ember, mintha halott lenne. (gondolok itt az olyan helyzetekre, amikor véletlenül összefuttok és nem is köszöntök egymásnak sértettségbōl).

Számomra ezerszer rosszabb az, ha valaki bunkó módra szakít és bántóan kezeli az exét, gyūlōlködik, vagy lekezelō...

2020. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem érdekes módon pont azok akartak barátok maradni, akikkel csúnyán váltunk el (megcsaltak, szemétkedtek). Nonszensz.

Részemről ez egy értelmetlen kérés. Exszel echte nem haverkodok, de amelyikkel normálisan zajlott a szakítás azzal nyilván normálisan viselkedek ha pl. összefutunk az utcán (amúgy csak egyszer-kétszer fordult elő ez is).

De aki megcsalt azt se nézem levegőnek, de nyilván nem fogok nagy mosollyal a képemen odalépni hozzá és megkérdezni hogy mi újság vele. Madár nem vagyok.

2020. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Főleg ugy h legyünk csak barátok de am sosem leszünk, nem beszélünk többé :DDD
2020. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mondtam nekem ezt férfi és nem azért, mert nem vonzódott hozzám, hanem mert házasok voltunk csak nem egymással. Én akkor megmondtam neki, hogy képtelen lennék csak barátja lenni. Akkor kitaláltuk, hogy engedjük el egymást, ami nem sikerült valami fényesen, ha azt vesszük, hogy majdnem letépte rólam a ruhát neten keresztül, aminek következtében aztán tényleg szétrobbantunk, aztán jóval később az a hatalmas ötlete támadt, hogy legyen köztünk csak szex, aztán valahogy rájött, hogy jobb ha mi nem szexelünk, aztán meguntam, aztán még egyszer majdnem egymásra találtunk, amiből azonnal kihátrált és akkor már én mondtam neki, hogy legyünk csak barátok. Rájöttem közben, hogy teljesen elveszítem és jobb lett volna, ha megmaradunk barátnak, mert így aztán tényleg soha többé nem találkozhatunk. De akkor már ő mondta, hogy nem menne neki csak barátként. Hát elég fájdalmas.
2020. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt, aki ezt mondta. Én meg megmondtam, hogy dugópajtira meg barátságra lefokozás nincs nálam egy kapcsolat után, szóval minden jót. Még csak az kéne, hogy ilyen ex/barátokkal legyek körülvéve és ezeknek mutogassam be az új társam. Fertő.
2020. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Barátok? Kiröhögném! Hogy néznénk már ki abban a barna csuhában?
2020. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta az ex de nem akarok olyan emberrel még baráti viszonyba se lenni akitől annyi sz@rt kaptam.
2020. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:

8-as: Adom! :D


Kérdező: Igen, volt. És szerencsére nem alkottunk újra egy párt. A mostaninak előzékenyen megmondtam, hogy ha nem akar velem együtt lenni, szíve joga. De elég rossz tapasztalataim vannak az általad említett mondattal kapcsolatban, és nem leszek senki eszköze, és lelki szemetesládája. Nem. Többé nem...

2020. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!