Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Élhetek az "exemmel" szobatárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhetek az "exemmel" szobatársként?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk két és fél év után. Egy éve együtt is éltünk. A szakítás békés volt. Félreértéseket halmoztunk fel a kapcsolat alatt és hibáztunk de nem csaltuk meg vagy sértegettük a másikat soha, csak egyszerűen mindkettőnkben meghalt valami amit most sikerült kimondani. Én nem akarok hazamenni az albérletből mert rettenetes körülmények között éltem, az exem pedig el volt nyomva otthon ezért azt mondtuk amíg el nem költözök én (tervben volt korábban is hogy el akarok költözni) addig együtt lakunk. Lehet ezt úgy, hogy egyikünk se sérüljön? Egy szoba van, külön ágyrésszel (fából egy galéria van építve mert magasan van a plafon és ott van a franciaágy) és egy kihúzható kanapé lent. Van fürdő és egy konyha de oda nem lehet matracot vinni mert nincs hely.

Szóval szerintetek lehet legalább 6-8 hónapot kihúzni így?



2020. jún. 23. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez ugye valami vicc, vagy troll kérdés?


Kizárt, hogy épp elméjű ember ezt frankón megkérdezi, ugye?

2020. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nektek megfelel így, akkor éljetek boldogan. Csak ismerkedésnél ne csodálkozzatok, ha minden épelméjű pasi/nő lelép, amint ezt az információt megtudja.
2020. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy ez ennyire abszurd. Mit kellene tennem? Visszaköltözni anyámhoz, akinek a gyűjtögető mániája miatt kvázi dobozokon ettem a kajám? Vagy elköltözni oda ahová akartam illegálisan mert a határok nincsenek megnyitva? Vagy a városban fizessek egy fizetésnyi összeget külön albérletre?
2020. jún. 23. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Berelj szobát. Ha egy szobát sem tudsz kivenni, akkor keress másik munkahelyet.

Ez így abszurd. Ismerkedni nem fogtok tudni, mert mindenki menekülni fog, ha megtudja, hogy egy szobában élsz az exszel.

2020. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi szakítás után még 4 hónapot együtt éltünk EGY szobában EGY ágyban :D Semmi probléma nem volt igazából szerintem próbáltunk nem sokat otthon tartózkodni illetve nyilván egyikünk sem hozott ,,haza,, senkit . De ehhez két olyan ember kell illetve , hogy közös döntés legyen a szakítás, mert ha nem az ,akkor az iszonyú fájdalmas lenne a másiknak.
2020. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Élhettek, persze, de akkor ne ismerkedj. Most volt egy ilyen esetem egy pasival és csodálkozott, hogy én ezt miért nem nézem el neki. Szerinted??? Második randin nyögte be, hogy "ja amúgy tudj róla, az exemmel békésen szakítottam, de a járvány miatt a keresetünk kimaradt, így nem tudunk különköltözni". Eléggé hidezuhanyként ért. Mondtam, hogy oké, nem baj (végül is érthető valahol a szitu), de akkor vegyünk vissza az ismerkedés tempójából. Majd rá egy hétre szakított, hogy ez így nem lesz jó. Csodás érzés volt, gondolhatod.

A lényeg, hogy ne keverj bele potenciális kapcsolatot ilyenbe.

2020. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Alapból azért jöttetek össze az exeddel, mert mindketten menekülni akartatok otthonról, különben nem fulladt volna ki a dolog fél év után. Ha más út nehezen járható akkor keressetek egy külön szobás albit, az még mindig jobb egy fokkal.
2020. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-8 hónap nagyon sok ebben az állapotban, de 1-2 hónap még elmegy. Az ember (màr aki nem vándorcirkuszos életmódot él) már csak olyan, hogy van egy otthona, ahova bekuckózott, amiben kialakított egy életvitelt. Ha a kapcsolat kihül, de senki nem bántott senkit, béke van, akkor hadd ne kelljen az egyik, vagy mindkèt félnek az első putris félszobát kivennie, ami szembejön.
2020. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Koleszokban bagóért adnak ki szobát.
2020. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondom, tényleg békében szakítottunk. Már mindegy miért jöttünk össze, miért költöztünk. És megint elkezdeni randizni meg én biztos nem fogok egy darabig mert még nyilván nem tettem túl magam ezen. Tegnap történt, mint írtam. Amint lehet elköltözök, de most nincsen rá lehetőségem
2020. jún. 23. 10:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!