Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek ha a pártok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pártok nem fogadja a gyerekedet?

Figyelt kérdés
A kisfiú 6 éves. Neki is van 13 éves (ő neveli) másfél év után közölte h ez nem megy tovább. Ő nem tudja mégsem elfogadni a gyerekemet,mas gyerekét! Hozzateszem a mi kapcsolatunk meg működött, mégis méghozta a döntést.????
2020. jún. 26. 06:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szakított velem ez miatt!!
2020. jún. 26. 06:59
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálta, nem jött össze.
2020. jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos előfordul, Ő legalább megpróbálta. Más már akkor eltűnt volna mikor kiderül, hogy gyereked van.
2020. jún. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva engem is zavarna, ha a párom nem tudná elfogadni a gyerekem, így mindenképp ezt tartom a korrekt döntésnek. Ha ezzel előállt volna, de nem akar szakítani, akkor én dobbantok mellőle, tökmindegy, mennyire működik jól egyébként a kapcsolatunk.
2020. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Fura igy, hogy neki is van gyereke, akit o nevel, plane egy problemasabb korban levo, masfel ev utan eloallni ezzel, oszinten szolva elsore azt gondolnam, csak kifogas.

De lenyegtelen amugy, ha az, ha szakitani akar, akkor ez van.

2020. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Alapban, a legtöbb férfi sosem akar gyereket. A másét meg pláne nem. Főleg, ha a gyerek apja is képben van.
2020. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Masfel ev utan a gyerek csak kifogas.


No van a dologban.

2020. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy neki van gyereke nem jelent semmit. Attól még nem kell elfogadnia és szeretnie a te gyereked.

Lehet hogy kifejezetten utálta, és feszültséget keltett benne.

Én abszolut megértem, hogy nem fogadta el.

Én sem tudnám más kölykét elfogadni sem szeretni.

2020. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

7.-nek.


Nő? Inkább a kölyök faterja, aki ott jópofizik.

2020. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem problémás pl. hiperaktív a gyereked, vagy nem volt miatta sok konfliktus (tipikus a ne korlátozd az enyémet, de vigyázz rá és fizess) vagy a gyerekeitek között versengés, bunyó, intrika? Ha nem, akkor inkább másik nőre tippelnék.
2020. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!