Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exedet nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exedet nagyon rossz állapotban látod a szakítás után, az megvisel? bővebben

Figyelt kérdés

Fél évig jártunk, 3 hónapja szakítottam vele. Kicsi városban lakunk, sűrűn-sűrűn összefutunk. Mikor látom nagyon rosszul szokott kinézni az exem és most nem magamat akarom sajnáltatni, de tök szarul érzem magam, hogy ez miattam van. Mert vannak közös ismerőseink is, onnan is hallottam, hogy nagyon megvitte ez a szakítás.

Nem szeretnék vele újra összejönni, vagy barátkozni, csak rossz látni hogy ennyire szenved.

Más is van így? Próbáljam ne is észrevenni?

Én 25L, ő 28F



2020. jún. 26. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem természetes, hogy rossz érzés ilyen állapotban látnod, de te már nem tudsz rajta segíteni és nem is a te dolgod. Idővel összeszedi magát.
2020. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az idő majd meg gyógyítja
2020. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Fél éves kapcsolat után ha így van a férfi, akkor nem a veled való szakítás miatt van, hanem mert mentálisan gyenge és van más valódi ok a háttérben.

Több éves, mély, tartalmas, odaadó kapcsolat után ha ilyen van az teljesen más.És igen, az megviseli az ex felet, de nem egy féléves kapcsolat után.

2020. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek a #3-al. Pár hónapos "kapcsolat" semmi .
2020. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szörnyű érzés. Én exekkel soha nem szakítottam haragban, így hiába én akartam, mindig megviselt. Utána látni őket már rossz érzés, ha még bánatosak is, az kifejeztten.


35F

2020. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az, én sem tartom normálisnak hogy ennyire a padlón van. Persze én is szomorkodtam utána picit. De ő folyamatosan iszik/vedel, cigizik-soha nem gyújtott rá, borzasztóan sápadt, lefogyott, nagyon beesett az arca. Őszintén aggódom miatta, mert nem ilyennek ismertem meg.
2020. jún. 26. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom van más a hátterében, amiről senkinek nem beszél.
2020. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lezártátok a kapcsolatotokat. Nem aláztad meg, nem csaltad meg, bizonyára nem működött, nem volt értelme tovább benne maradni. Itt tegyél pontot.

Ahogy a fentiek írják, bármi egyéb oka is lehet a szomorúságának, sőt, az is lehet,hogy csak Te látod annak.

Ha megyek az utcán én sem vigyorgok, ugrálok, akár még szomorúnak, fáradtnak is láthatnak, ez viszont nem jelent semmit.

Megviselte a szakítás, majd túl lesz rajta.

Ezzel Te már ne foglalkozz és kérd meg a barátaidat,hogy ne terheljenek azzal,hogy Róla beszélnek.

2020. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon váloszinu, hogy más oka vanm
2020. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja pár hónap után érzett kötődés semmi, annak valami rendesen kimaradt az életéből...
2020. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!