Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gonosz vagyok szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány az életemben, akibe nagyon szerelmes voltam, ő ezt kihasználta, és talonban tartott nagyon sokáig (élvezte, hogy bálványozom), későn, de kapcsoltam, és mindennek elhordva kidobtam az életemből. Azt is mondtam neki, hogy ha mással játszotta volna ezt el, már nem élne.


Fel is jelentett, de mivel csak egyszer mondtam neki ezt, és ez nem számít fenyegetésnek, már rendőrségi szakban vége lett az ügynek, én meg még le is hülyézhettem, hogy joghallgatóként, ügyész anyukával ennyi időt elpazaroltak az idejükből. Bevallom, jólesett látni, ahogy elvörösödik a dühtől. Amúgy a durvaságokért (leszámítva a lehülyézést) négyszemközt bocsánatot kértem, de ő a talonban tartásért soha. Ilyen esetekben bocsánatkérésig haragtartó vagyok


Most két év után meg akarja velem próbálni (szószerint szerelmet vallott), nekem viszont már van barátnőm, aki jó ember, nem talonbantartós, nem hazug, stb., és akivel kölcsönösen a tenyerünkön hordozzuk a másikat.


A csajt azzal ráztam le, hogy szántszándékkal fájdalmat okozott, nem volt képes bocsánatot kérni azóta sem, egyetlen dolog segíthetne rajta, ha valaki szenteltvízbe nyomná a fejét. És bekamuztam neki, hogy a barátnőm az első gyerekünket várja. Többet legálisan nem tehetek azért, hogy ne akarjon velem összejönni. Elkezdett sírni, így már nem haragszom rá, de mondtam, hogy nem kellettem, szánt szándékkal megbántott anno, ne várjon vigasztalást.


23/F.


2020. jún. 27. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Én elküldeném a p-csába :D Nem kell utólag sírni,akkor kellett volna észnél lennie, amikor próbálkoztál nála.

Becsüld meg a jelenlegi párodat és eszedbe se jusson a másik csajjal bármit is kezdeni. Csak egy jó tanács. :D

23L

2020. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ebben az egyetlen ami sztem gáz a gyerek kamuzása. Meg persze az, hogy az az idióta őrült ezért feljelentett. Ez egyetemre jár ha ilyen hülye? 23F
2020. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Biztos jönnek majd a szokásos gyk-s álszent terézanyák, de teljesen jól csináltad, amit csináltál. A sztori alapján, te egy nagyjából normális srác vagy, aki kiépített egy normális életet, de azért elegánsan visszaszúrt. A csaj pedig egy magát hercegnőnek képzelő, szülők által pénzelt, még a munkájához sem értő csaj.

Jól csináltad, amit csináltál. Pacsi!


Meg az #1-esnek is, hogy nem álszenteskedik! :D

2020. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2020. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális az a csaj. 😂 Még azok után képes volt menni utánad, hogy a halálát pedzegetted.

Amúgy ha két éve nem is vagytok jóban honnan jött ez neki? Szerintem kamuzik, nem akar ő tőled semmit, csak hiányzik neki hogy körüllegyeskedted, megint játszani akart veled, csúnya dolog. Többet az ajtót se nyisd rá.

2020. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából én szó nélkül megszakítottam volna vele mindent. Ilyen hülye, idióta p.csa nem éri meg a rendőrséget.
2020. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"de azért elegánsan visszaszúrt"


Nyilván mindenki máshogy ítéli meg, de a szememben az elegáns visszaszúrástól távol áll, hogy nem létező gyereket hazudott, ezért a jelenlegi párjáról az őt valaha "talonban tartó nőn" kívül isten tudja, még hányan fogják azt hinni, és azt a hírt terjeszteni, hogy elvetélt.


Én egy ilyen súlyú hazugságért nő létemre nagyon komolyan fontolóra venném a szakítást is.

2020. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a felfelé mutatott hüvelykujj.

Én sem tartom elegánsnak a viselkedésemet, de a csaj nem érdemelt eleganciát és udvariasságot.


Nincs közös ismerősük a barátnőmmel, plusz ezt a sztorit a barátnőm is tudja, és nem erről az oldalról, hanem személyesen tőlem. Ő úgy van vele, hogy nem előny kicsikarása végett mondtam, hanem hogy az életemben esélyt se hagyjak valakinek, aki csak ki akar használni. Na ezért is örülök, hogy ő a barátnőm.

2020. jún. 27. 09:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondom kérdező, ilyenekkel nem érdemes leállni kommunikálni, mert manipulátorok és te fogsz rosszabbul kijönni. Ha esélyt se akarsz adni, NEM kommunikálsz, levegőnek nézed! 30F
2020. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja+ tiltod mindenhonnan!
2020. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!