Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kéne továbblépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne továbblépni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan vannak és lesznek hasonló helyzetben, de frissen szakított velem a párom két és fél év után.


A bezártság alatt kezdtek rosszabbra fordulni a dolgok, sokkal feszültebbek voltunk mindketten. Kérte tőlem, hogy legyek nyugodtabb mert nem szeret veszekedni, viszont elejtett egy hónap után egy olyan mondatot hogy másokkal akar csak úgy lenni és lefeküdni velük.

Tudom, hogy hibáztam de ezután képtelen voltam nyugodtan kezelni sok helyzetet és bántott ha megláttam más nőkkel chatelni, de mindig azt mondta csak túlreagálok mindent. Azt hittem szeret, viszont egyik pillanatról a másikra összecuccolt és elment. Telefonon hívott egy hét után, és azt mondta nem akar dolgozni a kapcsolatunkon meg nem szeret veszekedni és mindkettőnknek jobb így. Valamint azt is mondta, hogz nem érti miért voltunk eddig együtt hiszen különbözünk és az is megint előkerült, hogy más nőkkel akar lenni.

Pár barátomat megkérdeztem, szerintük a többi indok csak kerítés és valójában az a fő indok hogy másokkal akar lenni. Ő viszont mást mondott nekem és rettenetesen hibáztatom magam. Tudom, hogy túl kéne ezen lennem, de csak arra tudok gondolni hogy én vagyok az aki elüldözte.


Mit tegyek..?



2020. jún. 28. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért üldözted el, nekem ebből nem tűnik ki. Tettél valamit?
2020. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. vàlaszoló: igazàból ennyit mondott és hogy szerinte csak bàntjuk egymàst. Emiatt kezdtem el félni ettől csak valószínű erre màr sose fog vàlaszolni. Nem keresem és nem hívom ahogy ő sem engem. Kértem tőle hogy beszéljünk és dolgozzunk rajta, de azt mondta nem akarja. Azt mondta neki sem jó most, de közvetlenül utàna mondta, hogy màsokkal akar lenni.
2020. jún. 28. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Akkor ne legyen bűntudatot. Szerinted a párodnak elmúltak az érzései és magyarázkodik. Tudod lehet jobb ha megszabadulsz tőle.Ha valaki két és fél év után nem tud olyan szinten lenni, hogy eléd álljon: Figyelj, jó volt, szuper volt, de részemről elhűlt a dolog és a szép emlékekre való tekintettel váljunk el békében. Nekem ez már nem megy, és nem is akarom menjen. Ez lenne a korrekt.
2020. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gyanítom, hogy ez a kijárási korlátozás sok kapcsolatot megnyirbált. A különélőknél, hogy mennyire kötődnek egymáshoz, az együttélőknél meg mennyire tudják egymást elviselni. Lényegében nálatok kibújt a szög a zsákból, hogy ő még nem élte ki magát, és szeretne becserkészni még pár nőt mielőtt megállapodik. Mi nem lakunk együtt a párommal, és mivel EÜ-s, ezért nekem nem is engedte, hogy menjek hozzá, miközben a gyereke barátja naponta odajárt. 😡. Azért ez is érdekes szitu volt, minket is szakítás közeli állapotba sodort. Ezek után meg azt látom, hogy idő kérdése, mert időnként igencsak bunkó beszólásai vannak.
2020. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, jelenleg az is biztos hogy nem làtok reàlisan pàr dolgot. De keresem az okàt, csak egyszerűen nem értem. Tényleg azt hittem, hogy jól megvagyunk és amolyan derült égből villàmcsapàsként ért a dolog.
2020. jún. 28. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem szombaton szakított a párom, ő is ezt mondta hogy nem akar dolgozni rajta és nem is tud és nem illünk össze. Voltak komoly gondjaink de én a végsőkig türelmes és kitartó voltam és támogattam, hogy tudjon változni, de nagyon nem ment neki és végre bevallotta, hogy nem is akarja. Más nem is számít sajnos
2020. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!