Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Őrülten hiányzik az exem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten hiányzik az exem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már lassan 5 és fél hónapja szakítottunk de még mindig őrülten hianyzik. Nekem ő volt az első szerelem az eletemben es igaz csak másfél honapig voltunk egyutt de en nagyon megszerettem. Ő dobott engem normalis indok nélkül amit a mai napig nem ertek aztan megszakított velem minden kapcsolatot. Mindennap amikor felkelek azt varom hogy na hatha ez lesz az a nap amikor visszatér hozzám aztan este mindig csalodnom kell. Mindennap nezegetem a közösségi oldalait mar lassan megszállott módjára minden kis apro morzsa örömet okoz nekem hogy legalabb tudom mit csinál stb. Nem vagyok képes elengedni pedig próbáltam mas emberekkel ismerkedni de senki nem erdekel csak ő semelyik fiúra nem tudok mar ranézni se. Nem akarom elfelejteni se mert ha belegondolok hogy el kell felejtenem es nélküle kell élnem es massal kell járnom a szívem megszakad. Neha úgy érzem belekattanok ebbe az egeszbe. Mit tegyek?

1o/l



2020. júl. 1. 21:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
19/l *
2020. júl. 1. 21:08
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Az első szerelem mindig nagy nyomot hagy, de amit te csinálsz már túlzás és a mentális, majd testi egészségedbe fog kerülni.


"Mindennap nezegetem a közösségi oldalait"

Itt a probléma. Így nem lehet tovább lépni. Megírom mit tegyél. Nem lesz könnyű, pár hétig nagyon szomorú leszel, de utána már csak felfelé fog ívelni a sorsod:

1. töröld le a vele folytatott messenger beszélgetést.

2. töröld le az összes közös képet.

3. tiltsad le messengeren/facebookon/stb., hogy tudjad, ha akarna, akkor sem tudna elérni (ezzel megszünteted a minden napi vágyakozást)

4. járjál sokat baráti társaságba

5. barátkozás céljából ismerkedj új emberekkel (nemtől függetlenül)

6. keressél magadnak egy elérhető célt. Amíg ezen dolgozol, nem fogsz rá gondolni és amikor eléred sikerélményed lesz. Ezt ismételd meg amíg nem sikerül tovább lépni.

2020. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem ilyen, de lesz még több is felesleges rá várnod. Valószínűleg csak a szerelembe vagy szerelmes, nem is ismerted igazán ezt a fiút, foglald el magad, sportolj, legyél barátokkal stb. Rá kellene ébredned hamarosan, hogy ha valaki téged nem akar, akkor biztos nem ő az igazi, és boldog úgy leszel, ha viszont szeretnek.
2020. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Ő dobott mint egy darab sz.rt, te meg rinyalsz utána??


Gartulalok!!

2020. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 ezt már mindet probaltam de nem megy

Nem is akarom elfelejteni mert mar annak a gondolatatól is rosszul vagyok hogy el kell felejtenem őt

2020. júl. 1. 21:29
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Inkább szenvedsz a köcs.g miatt aki már a nevedre sem emlékszik 🤣


Nagy király vagy te!

2020. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Lol. Jól lapátra lettél téve. :D
2020. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy értelmetlen a kérdés. Lehet pont az ilyen irritáló viselkedésed miatt lettél lapátra téve.
2020. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi ideig voltatok együtt?
2020. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ő dobott mint egy darab sz.rt, te meg rinyalsz utána??



Igen, ilyenek a mai lányok, agyhalottak majd mind. Kell nekik a jóképű, apuka pénzén a nőt ide-oda cipelős, magas díszpasi, de ha az kidobja a nőt, a nő akkor is megy utána, pedig tudja, hogy csak szexre kellett. Beteg generáció van felnövőben

2020. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!