Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakitsak? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak? Miért bénulok le teljesen?

Figyelt kérdés

Nem ez az első kapcsolatom ugyanakkor elképzelhető hogy ez okozza/okozta bennem a legnagyobb törést.


Már tudom hogy szakítanom kell de eddig kétszer indultam ennek neki és egyszerűen nem bírtam megtenni úgy érzem gyenge vagyok.


Lassan három éve vagyunk együtt egy ideje már együtt is élünk. Első olyan férfi akivel erre a szintre léptünk.

Hiába vannak nagyon jó tulajdonságai bizonyos rosszakkal nem tudok tovább együtt élni. Hozzáteszem ezek eddig is megvoltak csak mondjuk 20-30%ban mostanában viszont inkább 80-90%ra emelkedtek.


Folyamatosan kritizálja a kinézetem, a viselkedésem a tetteim. Mindenbe beleköt, a nem tetszését nyilvánítja ki. Ennyire negatív emberrel még életemben nem találkoztam mintha csak rossz oldalam lenne pedig tisztában vagyok a hibáimmal de a pozitív dolgaimmal is. Szinte soha nem dicséri ismeri el ezeket.


Ha valami új dolgot próbálok ki elsőre akkor nyilván sokszor nem úgy sikerül az az adott dolog de folyton a negatívat látja benne.


Kvázi minden új emlékem egy egy dologról amit vele éltem át csak a rossz érzés maradt meg bennem.


Általában ha elérek vagy teljesítek valamit büszke vagyok magamra még akkor is ha nem tökéletes, de megcsináltam. És legközelebb jobb is lehet. Ő meg mindig a rosszat emeli ki. Értitek?


Nyilván az önbizalmamat eszi rendesen még úgy is hogy tisztában vagyok a túlzó kritikával.


A legnagyobb felismerés az volt ami miatt szakítani akarok hogy alapvetően családcentrikus ember vagyok szeretnék babát később. Elképzeltem milyen lenne a feleségeként és erre a gyomrom összerándult, majd eszembe jutott hogy ha kismama lennék akkor is folyton ez várna rám. Meghíztál, miért nem nő/vagy nő ilyen gyorsan az a baba... Stb.


És persze elképzeltem ahogy a gyerekemre is ez várna. Folyton a negatív visszacsatolás. Totál sérült lenne a gyerekem lelkileg. Én viszont ezt rohadtul nem akarom.


Szóval a lényeg hogy fogalmam sincs hogy szakítsak kétszer nekiindultam de nem bírtam kimondani mert annyira fáj komolyan mondom. Ő volt az első akinél azt éreztem hogy igen O lehet az akivel családot alapítok.


Most meg darabjaira hullik minden. 27 leszek már és vágyam egy család egy férfi aki szeret és tisztel és a kritikái nem ész nélküliek..


Hogy tudnék erőt gyűjteni? Mit tehetnék hogy ki tudjam mondani vége?


2020. júl. 3. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Nem egy kapcsolatom volt, de soha így nem viselkedtek velem a partnereim.Sem rövid, sem hosszú. Semelyik, nem hogy együttélésnél.

Nem lehet, hogy nálad van a hiba?

2020. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolatban vagy. Ajánlom megfelelő pszichológus felkeresését, aki majd segít a szakításban és a sérelmek feldolgozásában.
2020. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem tudsz szakítani, az a te hibád, DE akkor ezt fogod életed végéig átélni...

Később ne mondd, hogy nem szóltam.

2020. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldj egy massenger üzenetet hogy vége van!


Az exem így bontotta fel az eljegyzést és még ő volt az áldozat!


Ez tuti recept 🤣🤣🤣

2020. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem annyival kevesebbert is szakitottak 😪😭😭😭😭😭 Ilyet hogy kritizalni a kinezetet, minden tettet eszembe se jutott volna, mindig csak dicsertem, kedves voltam, szerettem.
2020. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez bukovári
2020. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!