Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1,5 éve szakítottunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve szakítottunk a párommal 6 év után.Néha beszélünk de észre vettem, hogy hazudik a magánéletéről. Miért?

Figyelt kérdés
Megszokta kérdezni, hogy van-e kapcsolatom,nosztalgiázunk talán még az újra kezdésről is beszéltünk, de a lényeg az, hogy én tudom, hogy van egy csávója.Mivel már nem vagyunk együtt,akkor miért kell eltagadnia előttem? De olyan erősen hazudik,tagadja, esküdözve, hogy csak na?! Minek? Miért? Szinte mindenki tudja látja,hogy kavar egy illetővel jó ideje akkor miért nem őszinte velem e téren is?

2020. júl. 9. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert még nem komoly. Másrészt nem köteles beszámolni neked és tuti zaklatod vele, mert egy sima kérdésre senki nem kezd el esküdizni. Jobban teszed, ha kiszallsz a magánéletéről. Nem rád tartozik mar.
2020. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,nem olvastad el a kérdéshez tartozó megjegyzést ahogy látom. Írtam, hogy ő is szokott kérdezni a magánéletéről.
2020. júl. 9. 23:43
 3/5 A kérdező kommentje:
*magánéletemről
2020. júl. 9. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy érdeklődik, még nem köteles beszámolnia neked semmiről.

Ezeket a beszélgetéseket ki kezdeményezi?

2020. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm.. Néha ő kezdeményezi, néha én. A szakítási intervallumunkban azért jó párszor találkoztunk, sőt egyszer szex is volt. Azt mondta,mondja, hogy ő maga sem tud semmit,hogy mit érez és, hogy mit akar.
2020. júl. 10. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!