Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak én vagyok ilyen szerencse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsecsomag, hogy tudtomon kívül én magam szerzek új párt, vagy szeretőt a barátnőimnek?

Figyelt kérdés
Már másodszor történik meg, hogy olyannal csalnak meg, akivel én ismertettem össze, mert azt gondoltam, munka ügyben segíthet neki. Hát segített is. :D Együtt cuccolnak át tőlem hozzá.

2020. júl. 31. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

7: Ez talán azért van, mert azt az életkort nem érik meg a férfiak amit a nők.

[link]

2020. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10, te szerintem egy kő alatt éltél eddig. Ennyi rossz kapcsolat, válás, egymás kihasználása soha nem volt ilyen tetőponton a történelemben, mint manapság. És az a durva, hogy még ezt az időt is vissza fogjuk sírni 5-10 év múlva. Bár akkor már szerintem nagyobb gond lesz az, hogy a vírus következményeit hogy éljük túl.
2020. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12 Oke, Katalin josno. (Vagy Zakarias josur, nekem mindegy.)
2020. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

Ne a mostani időseket nézzétek:D A mostani húszas generáció teljesen más lesz mire öreg lesz, annyira más a világ, hogy hülyeség összehasonlítani. Pontosan nem tudni mi lesz, de bőven látszanak már a negatív dolgok. A világ már hatványozottan gyorsabban változik és vált ütemet, mint mondjuk 20 éve. (Akik ma öregek, azok 20-30-40-50-60 éve voltak fiatalok).


Itt a példa: tavaly még nevettünk volna, ha kiállok elétek az utcára és azt mondom, jövőre maszkban fogtok rohangászni az utcán és otthonra lesztek bezárva.

2020. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12-es, megcsalás és árulál mindig is volt, régen is éppen ennyi, csak akkor még nem volt gyakori, ahova irogathattak az emberek. A válás meg szényenbek számított, ezért inkább sokan tapicskoltak a langyos f#sban, ez ennyi.
2020. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15, igen az egyszerű gondolkodású emberek mind ezzel érvelnek. Mert ez a gondolkodás kényelmesebb, mint beismerni és meglátni a hibákat és dolgozni a kijavításukon.
2020. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
14 Most is nevetnek, mert nem volt senki bezarva a lakasaba es az utcan senki nem hord maszkot. A virusos balfszkodas az egy gazdasagi dontes volt, hogy be lehessen huzni par milliot, meg lehessen szerezni par ceget, stb.
2020. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

17 Akkor te szerintem a karantén ideje alatt is egy szikla alatt élhettél:)


És elárulom, valszeg ősszel még rosszabb lesz.

2020. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
18 Szerintem meg te elsz valami parhuzamos dimenzioban, csak valahogy atjutottal ide veletlenul. Meg ez is hihetobb, mint az a sok ezokonteo, amit itt osszehordasz.
2020. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

16, ez nem "egyszerű gondolkozás", ezek tények.

Értem én, hogy nagy elvakultságodban nem gondolkozol reálisan, de ez meg a te problémád.

2020. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!