Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van valami jó módszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó módszer?

Figyelt kérdés
Az agyammal feltudom fogni, hogy nem kellettem neki, nem becsült meg soha, ha valamikor a jövőben visszakúszna már lenne annyi erőm, hogy megforduljak és elsétáljak, ahogyan ő tette meg velem a kapcsolatunkban. Mégis mikor egyedül vagyok, vagy csak simán rossz hangulatban ébredek olyan nehéz a napot végig csinálni. Tisztában vagyok vele, hogy még valószínűleg nem vagyok túl rajta teljesen. Próbálkozom, de nehéz. Sosem kért bocsánatot, amiért becsapott és átvert, pedig én őszintén szerettem. Egyszerűen csak kaptam egy üzenetet és eltűnt, kizárt az életéből fél év után végleg. Tudom hogy soha nem fogok semmi választ kapni. Azt érzem, hogy nem vagyok elég jó. Sanszos, hogy már mással van együtt. És ez még jobban fáj. Csak szeretném, ha elmúlna ez a borzasztó érzés, ami bennem van. Az agyammal utálom, a szívemmel szeretem. Próbálom ignorálni a szívemet, de nagyon nehéz. Elég az is ha csak egy dalt meghallok. Van bármi jó módszer, hogy ne fájjon ennyire? Az idő sajnos nem megy, mintha megállt volna. Igazságtalanságnak érzem ezt, mert nem érdemeltem meg hogy ezt tegye velem. Úgy érzem szánt szándékkal szórakozott velem hónapokon keresztül, aztán utána eldobott, mint egy szemetet pedig én mindent megadtam neki, amit tudtam. Iszonyatosan nehéz elviselnem ezt az érzést, ami bennem van. Nem múlik sehogyan sem.

2020. júl. 31. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ideig tartó állapot, valami tevékenységbe kell belefeledkezni, ez enyhíti.
2020. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Az El Camino is megoldás lehet. Van csak magyar területű is, ez legfeljebb 24 napos. Előtte érdemes tájékozódni, milyen cuccokban nem lesz feladásra kényszerítő. Ezen kívül (ha megvan a cucc) nem kerül többe, mint ha otthon maradsz a fájdalmaddal.
2020. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem kell látnod, így gyorsabban gyógyulsz majd. Menj társaságba, ne legyél sokat egyedül, mert akkor többet agyalsz, és az ember ilyenkor saját magát is mélyebbre húzza. Tényleg segít a figyelem elterelés, és mozogj, add ki a feszültséget. Gondolj arra, hogy ugyanolyan értékes vagy mint előtte, csak ő mást akart, mint te. Ettől te nem leszel kevesebb vagy rosszabb, egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók. Engedd el, és döntsd el, hogy nélküle is boldog leszel. Kitartást és fel a fejjel!
2020. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu. Addig nem fogsz teljesen túllenni rajta, amíg nem kapod meg a válaszokat a kérdéseidre. Én is csak az illetőn kattogok, pedig tudom az agyammal, hogy már nem igazán érdekel. Rájöttem, a "Miért"-re megkapott válasszal tudnám lezárni a dolgot csak teljesen.
2020. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!