Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet az oka a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a hirtelen hangulatváltozásnak, ami miatt szakítanom kellett vele?

Figyelt kérdés

Én 27 F, ő 22 L. A covid alatt ismerkedtünk meg (március végén), kb 3 hónap chatelés után pedig találkoztunk. Annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy már az első találkozó során megtörtént minden, viszont a nagy lelkesedés közepette nem mindig használtunk gumit. Ez volt kb másfél hónapja. Az elmúlt 3 héten annyira bepörgette magát ezen, hogy már alig beszéltünk, és akkor is flegmázott velem, azt éreztem, hogy engem okol, amiért fennáll a veszélye, hogy terhes. A dolog eljutott odàig, hogy tegnap este szakítottam vele, mert nagyon fájt, hogy így viselkedik velem. Nemcsak hogy flegma volt, de 2 hete mikor utoljára találkoztunk közölte velem, hogy ő időt kér a kapcsolatunkra tekintettel, mert szerinte nőies a járásom (wtf), aztán nem engedte, hogy leutazzak hozzájuk felköszönteni (akkor volt a szülinapja), és 1 hétig nem is hívott...


Lényeg: Szerintetek mi lehetett a valódi oka annak, hogy egyik pillanatról a másikra így megváltozott? Mióta legutoljára lenn voltam nála vidéken (kb 3 hete), a kis aranyos szerelmes cuki lányból egy indifferens flegma kiscsaj lett. Tapasztaltatok már hasonlót? Más pasi kizárva.



2020. aug. 4. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van más neki.
2020. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, ez nem szerelem, de a te életed, te szabad akaratod eldönteni, hogy kire pazarlod az időd, de azért azt tudakold meg, hogy az együttléteitek óta megjött-e neki, mert ha nem akkor én nagyon ajánlom, hogy mindenképp csináltass DNS tesztet és utána fizetheted a gyerektartásit. Lehet ahogy írta az előttem lévő van neki valaki, ergo ha terhes is nem is biztos hogy te vagy az apa.
2020. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Másik pasi egyáltalán nincs kizárva, sőt. Nem hiába nem akarta hogy lemenj és nem keresett, bőven volt ideje mással is találkozni.


Viszont kétlem hogy ez egy fő ok lenne, alapból nem egészséges a viselkedése. Könnyen lehet akár valami mentális baja is. Senki nem fogja tudni ezt megmondani, de az biztos hogy ennél jobb nem lett volna a kapcsolat, jó döntés volt hogy kiszálltál.

2020. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében az idő kérés/szünet azt jelenti, hogy vége. Az, hogy most van e valaki más vagy nincs, azt csak ő tudja. Az is lehet, hogy alapból se akart tőled komolyat vagy menet közben gondolta meg magát.
2020. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Valóban, az utóbbi időben olyanokat mondott nekem, hogy ő azt érzi, hogy nem egészséges (sem testileg sem lelkileg), és neki pszichológusra van szüksége... Szegényt nagyon sajnálom, még mindig szeretem, és fáj, hogy cserben hagyom... Csak sajnos sokkal jobban fáj az, amit az elmúlt 3 héten művet velem, nagyon megbántott a viselkedésével...


Úgy látszik ennek vége, remélem, hogy megtalálja majd a boldogságát, én pedig találok egy normális lányt.


Köszi mégegyszer mindenkinek

2020. aug. 5. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
De végül legalább megtudtad merre vagy fejjel. Sok sikert egy jobb kapcsolathoz!
2020. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tizenhármas ***** válasza:

Szerintem csak kezdi megmutatni, milyen is igazából... az elején mindenki kicsit "játsza magát" ha magányos, most hogy meg már van neki valaki, nem annyira próbálkozik...

De neki ugyanannyira a felelőssége ha te nem védekezel mint neked, mennyire lett volna nehéz megkérni téged hogy "ember húzz fel egyet"? Csak a gyenge ember okol mindig másokat, jól tetted, hogy megszabadultál tőle- és remélem nem terhes.

2020. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azok akik azt írták, hogy van más neki, eltalálták. ;(
2020. szept. 24. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!