Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakítás után az elszakadá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás után az elszakadási fázisban szoktatok még néha kommunikálni a másikkal?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy aki szakított az sem azért, mert nem szereti a másikat...de a körülmények miatt csinálta...

2020. aug. 6. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te szoktál?
2020. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Megfogadom, hogy nem írok, de ha ír nem bírom megállni, hogy ne válaszoljak...nagyon szenvedek!

Én mondtam ki a szakítást, de ha próbált volna meggyőzni sikerülhetett volna neki... ő csak azt firtatta, hogy jól meggondoltam e és hogy ez az én döntésem, mert ő nem mondta, hogy fejezzük be...

2020. aug. 6. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Szerencsére volt alkalmam önuralmat gyakorolni, így nincs olyan, hogy nem bírom ki, hogy ne válaszoljak. Teljesen felesleges ilyenkor feltépni a sebeket és elhúzni a végtelenségig az elkerülhetetlent, nettó önkínzás.
2020. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Ha valakivel szakítottam, akkor utána a rövid átmeneti időben csak praktikus dolgokról beszéltünk, pl. hogy mikor viszem el a cuccom, stb.
2020. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én mondtam ki a szakítást, de ha próbált volna meggyőzni sikerülhetett volna neki... ő csak azt firtatta, hogy jól meggondoltam e és hogy ez az én döntésem, mert ő nem mondta, hogy fejezzük be."

:DDDD Imádom, amikor az ilyen játszmázós férgek pofára esnek :D

2020. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
5-öske ez egy férfi volt, ne keverd velem:D Szóval vissza az agyarakkal a nagy kárörvendésedben:DD
2020. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Soha. Nem beszélek az exemmel, pláne nem megy a jópofizás. Nála is ugyanez a játszmázás ment, csak nem tudta, hogy én nem vagyok vevő erre. Elég nagyot koppant emiatt. De egy percig sem tudtam megsajnálni, soha nem válaszoltam a könyörgő üzeneteire.

25N

2020. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok és a kérdezőre gondoltam, kedves hatos. Belengette játszmából a szakítást és pontosan azt kapta érte, amit megérdemelt.
2020. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, így nem lehet lezárni aut a kapcsolatot vagy legalábbis nem könnyen.


Sőt, ha csesztet annak ellenére, hogy passzív vagyok esetleg megkérem, hogy már ne keressen többet, de nem ért a szóból, le is tiltom.

2020. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg te szakítottál, mit sír a szád, hogy nem akar veled bratyizni az, akivel közölted, hogy vége?
2020. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!