Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátnőm? Fiúk, volt már hogy megbántátok a szakítást? 20f

Figyelt kérdés
Van egy nagy szerelmem, több, mint egy évig voltunk együtt, 3 hete szakítottunk, azért mert nagyon kiverte a hisztit, hogy ne járjak el hétvégente egyedül inni és én ez végett kidobtam. Nagyon szép nő, 23 éves, mindig mindenbe segített, ebédet csinált nekem. Mindenki mondta, hogy ne hagyjam, hogy elveszítsem, de úgy voltam vele majd lesz másik. Azóta elkezdtem nőzni, de egyik se olyan, mint ő, sőt a nyomába se érnek. Utólag meg is tudtam, hogy nem magától kezdett el hisztizni, hanem meghallotta, hogy megcsaltam buliba. Mindent megtennék, hogy vissza jöjjön hozzam!

2020. aug. 16. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd békén! Nem érdemled meg!
2020. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
2020. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remèlem nem megy vissza hozzàd
2020. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nagyon hianyzik
2020. aug. 16. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna megcsalni...
2020. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az nem jelentett semmit
2020. aug. 17. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked. Neki meg igen. És még Te dobtad. Tényleg hagyd szegényt!

Tanulj a hibádból a következő kapcsolathoz.

2020. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!