Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazam volt, hogy kiakadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt, hogy kiakadtam azon, hogy egy lány Messengeren keresztül mondta meg, hogy nem szeretne velem kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Több hónapig randizgattam a lánnyal heti rendszerességgel. Tudta, hogy nagyon kedvelem. Szerintem tiszteletlen, gyáva dolog volt.

2020. aug. 17. 19:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
17%
ok nélkül nincs okozat.
2020. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
0%
Igen,de biztos vagy másik pasi vagy barátnője hatása alá kerűlt. Pl velem normális volt egy lány,rástartolt egy bunkó pasi,lány is az lett...
2020. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Azt írta utólag, hogy volt rossz tapasztalata abból, mikor az első randi után személyesen megmondta egy fiúnak.
2020. aug. 17. 19:12
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit csináltatok a találkozókon? Tehát mennyire volt hamvába holt , netán biztató a dolog.
2020. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Mindenfélét, sportoltunk, strandoltunk, beszélgettünk, vásárolgattunk. Én úgy gondoltam, hogy lehet belőle valami, bár a lány elég zárkózott volt. Leírta az üzenetben, hogy nem szerelmes belém.
2020. aug. 17. 19:17
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy gyáva, de van mitől félni. A férfiak általában dührohamot kapnak az elutasítástól, fenyegetőzni kezdenek. Meg sértegetni a nőt, aki addig elvileg tetszett nekik. :D Röhejes.
2020. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%

Csak azzal szakítottam élőben, akivel együtt is voltam hivatalosan. Ha együtt se vagytok, akkor szerintem nem indokolt, hogy akkora műsort kell csinálni belőle, hogy külön megszervezzen a csaj egy találkozót.

Nekem olyan volt, hogy pár hónapig kavartam egy fiúval, szexeltünk is többször. Messengeren se volt képes kimondani, hogy nem akar többet, én ezen rágtam be. Az eszembe se jutott, hogy emiatt találkozzon velem. Minek? Semmi komoly nem volt a viszonyunkban.

Szerintem korrekt a csaj, hogy megmondta neked, hogy részéről ennyi volt. Inkább örülnél, hogy nem rabolta az idődet...

2020. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
31%
6-os csak akkor miért randizgatnak, pontosabban ámítanak?! Mert elhúzzák a mézesmadzagot. Úgy terveznek hogy míg megjön Mr. GizdaBandi addig csicskáztatják/kihasználják a jól láthatóan értük epekedő szerencsétleneket. Aztán 20 randi és tucatnyi vacsorameghívás után ilyen fogyatékos elgondolást ismertetnek miszerint egy bőven 30 fölötti férfi majd nyilván azért keresi a hasonló korú de minimum huszonéves nő társaságát hogy barátkozzon vele. “Jé hogy többet akart?!!? Ki hitte volna!!!!??” Szóval ne mosdassuk ki a nőket, nem úgy keverednek ám ők sem ilyen szituba mint Pilátus a Credo-ba
2020. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
83%
#8 Ha nem randizgat egy nő, nem húzza az ismerkedést, akkor.meg elkönyvelitek büdös r1b@ncnak. :D 22-es csapdája.
2020. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
73%
Oké, jogosan akadtál ki, kérdező, de szerintem ne molyolj ezen hosszasan, nem érdemes.
2020. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!