Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » (első)Szakítás után mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(első)Szakítás után mikor múlt el bennetek a remény, a ,,talán még lehetünk együtt " érzés? Az első szakítás a legszörnyűbb, tényleg utána könnyebb hozzáállni úgy, hogy ez az élet rendje, jön majd más?

Figyelt kérdés

Megírnátok azt is, mennyi ideig voltatok együtt?

Minden párodat ugyanannyira szeretted?

Szakítás után az összes,, csak egy volt a sok közül"?



2020. szept. 2. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
7 hónap vagy 7 év, okkal lett vége, és pár hét után már csak előre tekintettem.
2020. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szakítok, ha tényleg úgy érzem, hogy már teljesen reménytelen a helyzet, ezért amikor vége, már nem reménykedem. 3 és fél év után mentünk szét, körülbelül két hónapba telt míg meggyászoltam a kapcsolatot. Tény, hogy utána már nem lesz olyan intenzív, de ez nem feltétlenül baj. Nem rózsaszín ködös a szerelem, inkább racionális, ami szerintem jobb mint az elvakult rajongás, mert tiszta képet látsz az illetőről, nem egy piedesztálra helyezett, tökéletesített alakot. Azt viszont soha nem mondanám, hogy "egy a sok közül".
2020. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hónapig tartó első szerelmem/kapcsolatom ért véget lassan 3 hónapja. Már én is látom, hogy Ő sem volt tökéletes. Én szakítottam nagy szerelmesen, mert Ő nem becsült meg. Most kezdem azt érezni, hogy talán készen állnék lassan egy kapcsolatra. Volt barátomra talán még a szívem mélyén várok, de inkább az eszemre hallgatok. Hogyha mégis felbukkanna, akkor tudjam, hogy mi a helyes lépés.
2020. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első kapcsolatban egy nyár volt. Lehet tovább is tartott volna a remény, de addigra jött exem bekulni.

Masodik kapcsolatom al 3 hetig tartott miután jött jelenlegi párom bekulni.


Van helye remény ék, ne higy abban, hogy nincs.

Töltött káposztás téma is 90%ban igaz, de én már hallottam kiveteleket. Én ezért is vagyok híve remény ék és az újrakezdésnek.


Bevallom első kapcsolatnak vége lett hiába kezdtük újra. Es a második is docogos.

Én úgy gondolom ki kell játszani a végéig, minden lapot.

2020. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudományos:

A szerelem kutatások,felmérések szerint kb 2évig tart. A rózsaszín köd fölszállta után kapcsolatban maradók egyéb érzelmi kötődési pszichológiai működési elvek szerint vagy együtt maradnak párkapcsolatban/házasságban,vagy

szétmennek.

Felmérések szerint az első házasságkötések 40%-a bomlik fel, a másodszorra kötők 60%-a, a harmadszorra kötők 75%-a. Ezekböl levont következtetések, hogy minél többször házasodunk annál nagyobb eséllyel válunk szét és egyre kevésbé leszünk boldogok a következő párkapcsolatainkban.

Ez a szomorú tény. . .

2021. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem kb 5 évembe telt :(
2021. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!