Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vezessem le, engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem le, engedjem el, dolgozzam fel a szakítás utáni dühöt?

Figyelt kérdés

Amikor elkapott a gépszíj, akkor én pólókat tépkedtem, meg ágyneműmatracot ütöttem, vagy ajtót csaptam be. Az ágymatrac ököllel ütése nagyon hatékonynak tűnik, nagyon sok energia szabadul fel. De nem téphetem szét minden pólóm, vagy csaphatom szét az ágymatracot (bár az bírja), valami értelmesebbe kéne átformálnom.


Kinek hogy sikerült a dühöt megélni, feldolgozni, elengedni, átformálni?



2020. szept. 10. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj, annak legalább értelme is van, a matrac csapkodásnak annyira nincs :)
2020. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Düh nem volt nálam, bánat, csalódottság, értetlenség igen. Nem csodálkoznék, hogy ez a fajta érzelem amit most kiadsz magadból hozzájárult a szakításhoz.
2020. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb felültem a bringára, zenével a fülemben és kitekertem a lelkem is. Volt, hogy autóba ülve kb. ugyanezt tettem, de ez utóbbit senkinek nem ajánlom..
2020. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj akkor boxolni! Iratkozz be egy csoportos órára, ott ezt le tudod adni.

De ha elmész egy nagyot sétálni, bicajozni, vagy csak kipanaszkodod magad a barátaidnak, az is segít.

2020. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Köss bele a legnagyobb állatba, percek alatt lenyugszol, te erőgép
2020. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kivittem 100%-ra a TES 4: Obliviont. :D Meg háborús játékokkal játszottam (nagy kedvencem gondolatelterelés céljából a Wargame European Escalation).
2020. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb te dobd ki az áldozatot. Csökkenti a haragot:)
2020. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!