Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha azt "akarom+, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt "akarom+, hogy az exemnek "rossz" legyen/rájöjjön mit veszített, akkor a karma visszacsap és nekem lesz rossz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyerekes hozzáállás és nem kéne érdekeljen engem, hogy mi van vele.

De nagyon csúnyán elbánt velem érzelmileg..

Egyik napról a másikra adta ki az utam hosszú évek után, mert ez már csak "megszokás" neki.

És én nem vagyok öntelt, meg egoista, de úgy érzem, hogy ez igazságtalan, mert én egy normális, önálló, felelősségteljes ember vagyok, akire ő nem tud semmi negatívat mondani állítása szerint.

Szexuálisan is vonzódik még, mert hónapokig próbálkozott még ilyen jellegű dolgokkal, a belsőmmel sincs gondja, sőt, de az már "nem kell".


Én meg nem értem akkor mi ez és mi az, amit mástól vár, miben lesz más jobb.

Hiszen a belső dolgok és a vonzalom is megvolt/megvan részéről..


Ő meg igazából nem tart hozzám képest sehol, de ez engem sosem zavart, viszont mostmár nem kezdenék olyan emberrel, mint ő.


Semmit nem tud nyújtani sem anyagilag, sem érzelmileg. Csak ígéreteket, hazugságokat, full komolytalan az ember.

(azaz azzá vált a kapcsolat végére.)


Én meg persze kitartottam mellette, hisz hosszú szép évek voltak mögöttünk.

De komoly emberi kapcsolata rajtam kívül senki nem volt. Sem család sem barátság ügyileg.


Nem tudom, mi többre vágyhat(ott)? Sok voltam neki?


Igazából azóta sem teljesen szakadt meg a kapcsolat, fel-fel keres, de nem értem miért nem tud teljesen békén hagyni, már csak a múltunkra való tisztelettel is.

Inkább bántott még hosszú hetekig, én meg nyilván nem tudtam/tudok így tovább lépni.


Nem fogom fel, hogy valakit ennyire félreismertem? Vagy ennyire meg tudnak változni emberek?


Nagyon csúnya dolog, ha a szívem mélyén valahol azt kívánom neki, hogy adja neki vissza az élet ezt a pofont/jöjjön rá, hogy mit veszített, mert értelmes ember nem fog vele leállni?


Nagyon félek attól, hogy csakazértis összeszed valakit, csak hogy én azt lássam, hogy ő igenis kellhet másnak is, én meg maradok beleragadva még sokáig ebbe a tehetetlen, dühös, szomorú állapotban...


Peidg az én életem rendben van.

Vannak barátaim, hobbijaim, stb, élem az életem.

De hosszú évek óta nem voltam szingli és sok hónap sem volt arra elég, hogy elfogadjam, hogy most egyedül kell boldognak lennem.


És nagyon fáj az egomnak, a helyzetet és körülményeket tekintve, hogy ő döntött úgy, hogy nem kellek már neki...


Amikor én minden sz*rsága ellenére szerettem.. :(


Nem tudom, meddig fog még ez az állapot tartani bennem és mit kéne tennem már, hogy jobb legyen és el tudjam őt engedni?



2020. szept. 16. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el szeretni magad,önértékelésed a nullán van.A bosszú kicsinyes dolog,szerintem ő fogja kapni a karmáját nyugi.
2020. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél több időt töltesz el a múltadban annál többet rabolsz el a jövődtől... ha megismersz majd egy NORMÁLIS pasit akivel szeretni fogjátok egymást akkor bánni fogod minden percét amit a mostani önemésztésre vesztegettél el.
2020. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tudom mondani, a bosszú gyerekes dolog, az élet mindent visszaad (közhelyesen hangzik, de igaz) előbb utóbb rájön mit veszített. Ha nem, akkor nem érdemelt meg téged.

(Szimpatikus, hogy azt írod "fáj az egodnak". Kevesen mondják ki ezt őszintén)

2020. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha ennyire rossz volt vele mint ahogy írod pedig te pedig - vele ellentétben - egy igazi főnyeremény vagy akkor nem értem mit hisztizel még mindig.


Ha évek óta nem kommunikáltok, hogy mi a helyzet akkor ne csodálkozz. Azt kaptad amit megérdemeltél és ráadásul még a primitív bosszúval is tetézni akarod.

2020. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4# Utólag mindig szeretjük átírni a múltat. (Képletesen írom elso személyben. Én nem szoktam ezt csinálni, nem fair dolog) Lehetőleg úgy, hogy csakis a másik a gyökér. Pedig mindig két fél hibás azért, ami történik


(Ha az elején tudtad, miért jöttél össze vele? Ja, hogy nem vagy jó ember ismerő...)

2020. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig azzal foglalkozol, hogy az exednek legyen rossz, igenis érezze rosszul magát esetleg arra hajtasz, hogy sírjon vissza téged addig csak és kizárólag magadnak ártasz. Én is csinaltam már ezt és rövid időn belül rájössz hogy ezzel csak magadat idegesited és még mindig csak bánt téged ő, mégha tulajdonképpen te is okozod magadnak. A másik meg ameddig csak szapulod az exed, addig nem fogsz tovább lépni. Elhiszem szemét volt, de inkább zárd ki őt az életéből es adj eselyt magadnak hogy találj egy normális srácot es ne utolag sirankozz, hogy jajj valójában de rossz is volt....
2020. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es.


Mint említettem, sokáig együtt voltunk, nem 1-2 hónapról vagy évről van szó.

Nyilván hosszú évekig nem azt az arcát mutatta/megváltozott valamiért.

Azt egy szóval sem mondtam, hogy főnyeremény lennék, én sem vagyok tökéletes, ahogy mások sem.

Viszont a kapcsolatunkba úgy érzem, mindent beletettem az utolsó pillanatáig és őszintén szerettem.

Ami a kapcsolatunkat érintő problémák voltak, arról nyilván kommunikáltunk.


Én most arról beszélek, hogy ő egyénileg hatalmas fordulatot vett és nem hogy fejlődött volna a sok évvel ezelőtti énjéhez, az elmúlt egy évben csak visszafejlődött.


Lelki okok + egyéb tényezők miatt, de NEM a kapcsolatunk miatt.

Azóta egyre gázabb a viselkedése, amit ő is felimsert, de nem fordul segítséghez.

Én voltam az egyetlen, aki mindezek ellenére IS kitartott mellette, EZÉRT igen, fáj az egomnak, a lelkemnek, mert nem értem, mi többet adhattam volna neki és miért döntött úgy, hogy nincs rám szüksége a továbbiakban.


Én meg semmilyen bosszút nem akarok állni rajta, nem fogok kutakodni utána és beleszólni az életébe akármilyen módon is, csak szimplán jól esne, ha 1x eljönne az a pont, amikor ráébred, hogy mit dobott el magától.

2020. szept. 16. 11:03
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja és a múltat meg nem akarom átírni, nem ok nélkül szerettem/szeretem.

Nem mondtam, hogy csak ő a "sz*r", csak igazságtalan és fájó ez a helyzet nekem.

2020. szept. 16. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt előttem írják, hogy “az élettől úgyis visszakapja”. Én meg azt mondom, hogy nem biztos. Lehet, hogy össze fog állni egy nálad objektíven szebb csajjal, aki jobb az ágyban, akivel boldogabb, mint veled volt, és akivel jobban egy hullámhosszon van. Lehet, hogy össze fognak házasodni és gyerekeik lesznek. Te pedig lehet, hogy még évekig egyedül leszel, vagy több csalódáson túl leszel. Én is beleestem abba a hibába, hogy miután az exem eldobott, mint egy rongyot, és még hazudott is, azt vártam, hogy mikor lép közbe a híres “karma”. Ehhez képest még évek múltán is azzal a nővel van, aki szetrombolta a kapcsolatunkat, sőt, már el is vette, boldogok mint az állat, rendes állása van. Nekem szarabb pillanatnyilag az életem, de persze ez változhat. Pontosan ezért nem szabad azt várni, hogy mikor fogja már jól megszívni, mert lehet, hogy nem fogja. Hanem 100%-osan magadra fordítani minden energiát, és kibékülnöd magaddal. Egyszer úgyis lesz olyan, aki miatt hálás leszel, hogy lezárult a múltadnak az a része.
2020. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs karma. A gyávák és tétlenek képzelgése csupán
2020. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!