Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akkor ő sose szeretet engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő sose szeretet engem?

Figyelt kérdés

Azt mondta neki van, tartása és ezért nem érdekli, ha vége köztünk mindennek és elfogadja a döntésemet és kész.

Szerintem meg, ha valaki igazán szereti, a másikat nem nézi a büszkeségét, hanem a szerelemért és a kapcsolatáért harcolni, akar és ha igazán fontos neki a másik nem saját magát teszi előre hanem a másikat és azt hogy mit érez. Én ilyen vagyok, csak igazából, ha én futok utána, azok után hogy azért küldtem el, mert lelkileg rengeteg fájdalmat, okozott nekem és ezek után én fussak utána, mert ő nem látja be a hibáit, hanem mindent rám vetít ki, az most milyen?


25/N



#szeretet, szakítás, hiány
2020. szept. 18. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, ha szakítasz, akkor az egyetlen korrekt dolog, hogy elfogadja a döntést és tovább lép.

Undorító dolog manipulatív szándékkal, figyelemfelkeltésből szakítani, joggal nem kér egy ilyen párkapcsolatból.

2020. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszanyalt a játszmázás?
2020. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vissza fogadnám, ha azt látnám, nem közönyös ehhez az egészhez, és ha átgondolna dolgokat, nem pedig mindent rám vetítetene ki.

Csak az a baj, én jobban szeretem őt, mint ő engem, mert én ezek után is futnék utána.

2020. szept. 18. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Hogy gondolkozhatsz ilyen óvodás módon 25 évesen? Játszmáztál, pofára estél és kész. Ahhoz semmi köze a szerelemnek, hogy egy lábtörlő vagy, aki nem tudja elengedni a szart, amiben szenved. Simán szerethetett téged amikor együtt voltatok, de egyáltalán nem csodálom, hogy kiszeretett belőled a játszmáid után. Szállj le róla és próbálj kezdeni magaddal valamit, mert teljesen beteges vagy.
2020. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szeretett, de már nem szeret, fogadd el. Engedd el a történetet, ne a múltban élj, hanem a jelennek és a jövőnek. Most komolyan olyan ember után akarsz teperni aki "lelkileg rengeteg fájdalmat okozott", te direkt szeretsz szenvedni???
2020. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy férfit ki akarsz javítani, akkor komoly fába vágod a fejszédet. Minél idősebb, minél tapasztaltabb annál nehezebben fog menni, mert azt szeretné hogy azért maradj mellette amilyen valójában és nem azért amilyennek te szeretnéd látni. Sokan elkövetik ezt a hibát, külsőleg tetszik, az emberi oldalát majd rendbe hozzuk.

Hoztál egy döntést, azzal akartad befegyelmezni, hogy szakítasz vele, őt ez nem hatotta meg, nem jelent számára annyit a kapcsolat hogy változtatna érte. Így jártál, fogadd el és lépj tovább!!!!

43F

2020. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Valahol igazad vab, valahol nem.

Nem lehet, hogy csak arról szól ez, hogy az egodnak odab*szott azzal, hogy elfogadta a döntésed és távozott?


Sokszor "szakítottunk" 8 év alatt az exemmel, vagyis inkább én sokalltam be sokszor, de végül mindig megoldottuk.


Na most tavasszal ő mondta ki "végleg", hogy ennyi.


Női büszkeségem ide, vagy oda, nem tudtam hagyni, nem működik a felallok es koronát igazítok elv.


Én már eltemettem a büszkeségem, mert azt érzem, nekünk egymás mellett a helyünk.


Igazából még nem tudom mi lesz ebből, sok a sérelem mind2 oldalról, de a napokra eljutottunk oda, hogy mind2en úgy gondoljuk, hogy ennek sosem lesz vége köztünk...


Hogy hülyék vagyunk-e, vagy csak gyengék, vagy tényleg az igazit látjuk egymásban, azt még nem tudom. De próba nélkül ki sem derül.


Szóval ha neki a büszkesége fontosabb, akkor valszeg neki nem te vagy az igazi, hagyd menni.

2020. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő felfogta, hogy te ezt véglegesnek tekinted, te viszont nem teljesen úgy gondoltad. Nem így kell megoldani a dolgokat.
2020. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt írod, rengeteg fájdalmat okozott neked,és emiatt elküldted. Hogy mindent rád vetít ki. Ha valaki neked fájdalmat okoz, azzal te nem akarsz együtt maradni, ez természetes. Esélyt kell adni a kapcsolatnak, de nem a végtelenségig. Ha nem megy, akkor nem megy. Minden embernek van kellemes, és kellemetlen oldala, hol ez mutatkozik meg, hol az. Szerintem amíg több a jó pillanat a kapcsolatban, mint a rossz, addig érdemes küzdeni. Ha már több a rossz, mint a jó, akkor viszont el kell engedni.
2020. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!