Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszafogadjam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontianyja kérdése:

Visszafogadjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a sztorim de nem tudom mit tegyek.Nos majdnem 2 évig voltam együtt egy fiúval aminek kicsit durva vége lett azért mert sok dolgot másképp láttunk de főleg azért egyébként mert a szüleim elég szigorúak és mivel velük élek így a barátom mindig itt volt és nem nézték jó szemmel. Aztán júniusban szétmentünk és kb 3 hétre rá már azzal a lánnyal volt együtt akire mindig is féltékeny voltam és amúgy is rengeteg sráccal volt már a csajszi aki egyébként csak 17 éves. Én 20 és az exem 24. Na aztán ők augusztusba szétmentek és szeptember elején rám írt az exem elkezdtünk találkozgatni meg történt már ez az de nem tudom mit csinálja. Hiába változott rengeteget nem tudom feldolgozni hogy ezt tette nincs olyan találka mikor én ne hoznám fel ezt a dolgot pedig elmondása szerint meghal értem és most jött rá mennyire szeret és hiányzok neki de nekem annyira nincs bizalmam hogy nem hiszem el neki azt sem amit kérdez. Lehet el kéne engednem magam és sodródni az árral és nem túlgondolni a dolgot? aztán lesz amin lesz.. Vagy ti mit csinálnátok a helyemben?

Ja és mellesleg a szüleim kivannak akadva és nem hozhatom haza és amúgy ő az első nagy szerelmem is.



2020. szept. 24. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
ha szereted, akkor ne habozz. A szüleid majd beletörödnek
2020. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Minek fogadnád vissza? Állandóan az orra alá dörgölni, hogy volt neki más is? Titokban szexelgetni? Megéri ennyiért összeveszni a szülőkkel?

Szerintem ennek így semmi értelme.

Hagyjátok egymást.

2020. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem de nem hiszem egy szavát sem, bár én minden emberhez így állok egyszerűen nincs bizalmam senki felé
2020. szept. 24. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges újra kezdened vele, ha az alap probléma ugyanúgy megvan; ezt kellene végig gondolnod.
2020. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a bizalom, akkor nem érdemes belemenni. Csak szenvednél.
2020. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát amíg nincs más,addig jó lennél te is?Szeretsz lábtörlő lenni,aki már soha nem lesz nála első,csak tartalék,amíg nem talál megint valaki mást?Kezd valakivel tiszta lappal,ilyen tüskékkel már semmi értelme együtt lennetek,ami egyszer megszakadt azt már kár erőltetni,úgyis ugyanaz lesz a vége.Én is futottam pár kört exemmel mert mindig visszajött,de ugyanúgy hátbaszúrt minden egyes alkalommal és mellettem mással ismerkedett,amíg engem hülyített és manipulált,hogy mennyire engem akar....Légy okosabb mint én,ugyanez lenne a vége neked is:)
2020. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez aza szitu hogy ha ló nincs jó a szamár is... Ne legyél buta... Ha ennyire szeretett volna meggyászolta volna a szakítást.. De nem már más csajjal volt..
2020. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van!
2020. szept. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!