Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam ezt fel? (Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan dolgozzam ezt fel? (Hosszu lesz, de orulnek, ha elolvasnad, igy nevtelenul egyszerubb..)

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem ot meg,(munkahelyen), mar az elso pillanattol (mikor beszelgettunk) rettento szimpatikus lett, olyan kisugarzasa van, hogy hamar levett a labamrol, bar mar az elejen sem gondoltam komolynak a szandekait, megis talalkozgattam vele, mert annyira vonzott, nem kellett sok ido, es a szerelem is fellobbant bennem..eletemben eloszor..

Az o reszerol nem ereztem ezt soha sem, hogy szerelmes lenne belem..de azt erzem, hogy szeret..

Igazsag szerint a 3ev ismerettseg alatt rengeteg volt koztunk a vita, ez koszonheto volt annak is, hogy en mar ugy ereztem kezd komolyodni a kapcsolatunk, o megis tarskeresozott..az egyik barantom vette eszre, hogy fent van az egyik ilyen alkalmazason, mikor szamon kertem, o vedekezett..azt mondta nem hasznalja, megis "online" jelzes volt a profilja mellett..vegul torolte a profilt, igy ez megoldodott, aztan tobbszor kerult meg ketes helyzetekbe..

amik arra utaltak, hogy masokkal is ismerkedik, "megcsal"..megis mindenre volt egy olyan magyarazata, amivel megnyugtatott,mindig hinni akartam neki..

Egy eve volt a nagy attores, mikor mar o is kezdte kimutatni az erzeseit, kezdte lebontani magaban ezt a zarkozottsagot, ami koszonheto volt annak is, hogy regota van egyedul.

Egyre tobbet akart velem lenni, es persze en ennek orultem, kozos programokat szerveztunk, elveztuk egymas tarsasagat, szerettem/szeretek vele lenni, ugy ereztem revbe ertem..

Rendben volt minden, felcimkezes nelkul is, de egyutt voltunk..

Most egy ideje megis megvaltozott, ugy erzem kezd eltavolodni tolem, alig akar velem talalkozni, ugy erzem van valakije..

Akarhanyszor probalom ezt megbeszelni vele, o csak azzal jon, hogy en ok nelkul csesztetem ot, pedig ez nem igy van...es mindenre az a megoldasa, hogy ha nekem ez nem felel meg, keressek jobbat..

Tenyleg ugy erzem mar nagyon a veget jarjuk..

es ez nagyon faj..

Nagyon sok kozos elmenyunk van, sok minden kot hozza

O volt az elso ferfi az eletemben olyan teren, neki adtam magam teljesen..

o ezzel megis vissza el, csak mert tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok bele..

kihasznalja azt is, hogy tapasztalatlan vagyok, es naiv, mig o erett ferfi..

20/N 29/F


Nem tudom, hogyan elnem ezt tul, ha szakitanank, nem tudnam ot elfelejteni, es ez nagyon faj..

A kerdesem azokhoz szol, akik ezt mar ateltek, akik eovesztettek eletuk szerelmet, hogyan dolgoztatok fel, mikor kezdett "konnyebb" lenni a dolog?

Mik voltak azok a dolgok, amik segitettek a tovabb lepesben?



2020. szept. 26. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén szólva azt tanácsolnám, hogy keress egy pszichológust, akinek a segítségével feltárhatod magadban, hogy miért érzed magad jól a lábtörlő szerepében. És rájöhetsz, hogyan léphetnél túl ezen.


De a soraidból ordít az önáltatás, a görcsös igyekezet, amivel próbálod meggyőzni magad, hogy de, ez igenis egy "értékes" "kapcsolat", "kezd komolyodni", a félrekúró kisfiú "kezdte kimutatni az érzéseit", meg lebontani a "zárkózottságot". És hiába is magyarázom én vagy próbálna rávezetni a pszichológus, hogy ez nem zárkózottság, hanem konkrétan sz.rba se vesz a pasikád, hogy nem "kezdi kimutatni az érzéseit", hanem csak egy picit manipulál, hogy továbbra is jó lábtörlője légy - valószínűleg homokba dugnád a fejed, hogy "de, de, ez akkor is csodás kapcsolat"...


Ami a "csodás" élményeket illeti: ha eleve egy lábtörlő szerepében érzed magad jól, ha nem szakítasz, mikor a kanocska melletted egy társkeresőn szedi össze a kúrópajti pitsákat, akkor soha a büdös életben nem fogsz találni senkit, aki mellett ugyanilyen, vagy még csodásabb élményeket élhetnél át. Saját magadat zárod ketrecbe, és bizonygatod magadnak, hogy milyen csodás élményeket kaptál - miközben lemaradsz az igazi élményekről. Amikor mondjuk a társad tisztel téged, és nem csak egy lyuk vagy a sok közül. És nem lábtörlőként élsz.

2020. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
97%
Ja, még valami (1-es vagyok). Sok esetben akkor menekül egy személy ilyen méltatlan kapcsolatba, ha már gyerekkorában sem látott egészséges mintát, a szülei sem két egyenlő félként alkottak párt. De ezt tényleg pszichológus segítségével kéne feldolgozni.
2020. szept. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
96%

O soha nem akart veled lenni, te meg ezt élvezed. Van ilyen .


Szakítás után rossz de az hogy nekem meddig tart a fájdalom esetedben irrevelans infó mert te nem én vagyok.


Te megjobban élvezni fogod hogy nem akar veled lenni így tuti tovább tart majd ez, nekem nincsenek ilyen vágyaim

2020. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
96%

Olyan mintha magához az érzéshez kötődnél és ez miatt szenvednél.. Ez egy kicsit nagyon függőségnek tűnik a részedről. Vigyázz mert így nagyon kiszolgáltatott helyzetekbe kerülhetsz. Legyen tartásod legyen önbecsülésed. A férfiaknak is bejön az talpra esett nő aki nem omlik minden helyzetben a karjaikba. Annyira kiszolgáltatottnak tűnsz.

Beszélgess egy pszihológussal aki segít helyreállítani az önértékelésed.

2020. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
96%

Kikell ábrándítsalak, egy percre sem értél vele révbe. Ő elvolt veled, mert éppen nem volt más kéznél.

Lépj ki ebből, és tanulj meg nem függőségi viszonyba kerülni egy hímtől és az iránta érzett szerelemtől. Van azért egy jó hírem, a szerelem elmúlik idővel, akkor könnyebb lesz.

2020. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarlak megbántani, de valószínűleg a pasi sokkal jobb pasi, mint amennyire jó csaj te vagy. Ezt ő tudja, ennek megfelelően viselkedik veled, tudja, hogy bármit megtehet veled.
2020. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
97%
Mi egy kifestett, csillámokkal telehintett szexkapcsolatról olvastunk! Sokat fog segíteni, ha reálisan látod, hogy elvesztegettél 3 évet valakire, akinek soha nem voltál fontos, a szerelem nem ilyen, mint amiről írtál. Nagyon fiatal, és naív vagy, nem ártana felnőni.
2020. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazatok van, de akkor is felek..

Felek elengedni ot, felek attol, hogy mi var ram, hogy milyen lesz az eletem nelkule..

El sem tudom azt kepzelni, hogy egy masik ferfival legyek, csak hozza kotodom, es minden teren csak o vonz..es ez megremiszt..

2020. szept. 26. 11:58
 9/84 anonim ***** válasza:
95%
Társfüggő vagy kérdező. Szerintem kéne neked egy szakember, aki elbeszélgetne veled, mennyire egészségtelen, ha a másik az életed. Sosem jó, ha ő van a középpontban, és nem csak része a már létező dolognak. Ráadásul a mazochista hajlamaiddal is kezdeni kéne valamit, mert különben megint kiválasztasz egy ugyanilyet, aki semmibe fog téged venni. Ennél pedig biztosan jobban érdemelsz, minthogy másodhegedűs legyél valaki életében, aki még csak nem is becsül téged. :)
2020. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
93%

"El sem tudom azt kepzelni, hogy egy masik ferfival legyek, csak hozza kotodom, es minden teren csak o vonz..es ez megremiszt.."

Ez nagyon jó dolog lenne, ha kölcvsönös lenne. Csak épp nem az. Így viszont teljesen kiszolgáltatottá tesz ez téged. Ha együtt is maradtok, ennek nagyon rossz vége lesz számodra.

Barátkoznod kellene a gondolattal, hogy lesz majd más férfi is az életedben.

2020. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!