Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás utàn ha letiltottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás utàn ha letiltottad az exed, milyen okbòl tetted? Olyan gyerekes ès embertelen, ha valaki ezt csinálja. Mi a magyaràzat erre, mièrt csinàljàk sokan?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 21:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hagy a másik nyugodtan továbblépni, cseszeget...
2020. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy könnyebben túllépjek a kapcsolaton. Nekem ez kellett, hogy tényleg tovább tudjak lépni, amíg nem tiltottam le, addig folyton csak azt néztem, hogy most kik lettek az új ismerősei (még régen a facebooknak volt ez a mániája, hogy kiírta ki mikor lett ismerős kivel), hogy mikor van online, vajon gondol-e rám, alig bírtam ki, hogy ne írjak neki, folyton az adatlapját böngésztem, szóval érted, nem igazán tudtam leakadni róla. Amikor letiltottam, nehéz volt egy pár napig, de utána könnyebb lett, tudtam másfelé figyelni, és így már tényleg tovább tudtam lépni. Gyerekes vagy sem, ez van, nekem ez kellett. És ugyanezért nem gondolom embertelennek sem, ha engem tiltott volna le, az rosszul esett volna ugyan, de ugyanígy elérte volna a hatást. A szakításon rontani már úgysem tud.
2020. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert állandóan ocsmányságokat írogatott, felhívott lehetetlen időpontokban, hogy közölje velem, miszerint ő az ideális férfi, csak annyira baszottul hülye vagyok, hogy fel se fogom, de most hajlandó visszafogadni. Különben is mindenről én tehetek, ő mindent megtett, ő önzetlen, jólelkű, segítőkész, bezzeg én csak távolodtam tőle.

Néha kitalálta, hogy megcsaltam, más oka nem lehet annak, hogy elhagytam. És ez csak a kezdeti rózsaszín köd, rá fogok jönni, hogy egy álompasit dobtam el, menjek vissza hozzá és felejtsük el az egészet, ő megbocsát, mert ő egy megértő, kedves és aranyos srác.

Felhívott hajnalban, hogy megkérdezze, hogy jól alszom-e, mert tönkretettem az életét, reméli szenvedek.



Nyugodtan tartson bárki embertelennek, amiért nem akartam ezt hallgatni és inkább tiltottam minden felületről :)

A barátainak persze teljesen máshogy adja elő a sztorit, ott már végigment rajtam több tucatnyi pasi a kapcsolatunk alatt (soha még csak rá se néztem másra), fizikailag bántalmaztam (soha) stb.

2020. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nekem ez annyira nem mèltò az egèsz kapcsolathoz. Ùgy èrtem szèpen lezàrni ès szèpen gondolni a màsikra, idővel ha a fàjdalom elmùlt rànèzni egymàs adatlapjàra, likolni a fotòkat, szerintem ez a méltò lezàràsa valaminek, ami szèp volt.
2020. szept. 28. 21:25
 5/33 A kérdező kommentje:
3/4 Ebben az esetben èrthető a tiltàs.
2020. szept. 28. 21:27
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Mindig és azonnal. Ő onnantól egy idegen.
2020. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Most miert lenne egy facebook tiltas gyerekes es embertelen? Ez csak egy online felulet, nehogy ez hatarozzon meg mar mindent. Szerintem igenis jo, hogy van ilyen funkcio rajta. En nem tiltottam az exemet, de teljesen megertem azokat, akik letiltjak oket. Ennek szamos oka lehet. Lehet, hogy az ex egy idiota zaklato. De az is lehet, hogy a masik fel csak szimplan nem szeretne, hogy a ex barmit is megtalaljon rola, nezegesse a kepeit, stb.
2020. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
46%

Én letiltottam. Tavaly átmentem hozzá párszor, megbeszéltük, hogy laza kapcsolat, kb 3 hónap volt, szerelmet vallott, mondtam hogy nem fog menni, erre nem értett a szóból, folyamatosan írogatott, hol szidott, hol állította hogy igazam volt, megváltozik, bevetett mindent.. aztán eltelt pár hónap, írt kamuprofilról és több mint egy hét után dobta be, hogy igazából ő az, ha már eldumáltunk biztos sok közös van bennünk.. nem reagáltam, letiltottam, majd másik felületen megint keresett, írt, letiltottam. Eltelt egy kis idő, gondoltam megnézem hogy van, feloldottam a tiltást, hogy ránézzek, de nem írtam. Erre megint írt. nem reagáltam, megint írt, kiakasztott, gondoltam ha képes egy évig ennyit teperni, biztos a világot jelentem neki, jó fontosnak lenni, dumáljunk. Úgy tűnt pár napig, hogy megvan az összhang, de nem sokáig, mondtam, hogy egyszerűen nem bírom, nem kedvelem, nem kell a társasága. Erre közölte, hogy az enyém sem neki, igazából nem is bízott bennem, ott esett le, hogy beteg. Megint nem reagáltam miközben írt, aztán egyszercsak azt írta, hogy tudja hogy érdekel mert nem tiltom le. Na letiltottam.


Egyszer majd biztos feloldom, mert érdekel hogy alakul az ismerőseim élete, de ráírni nem fogok, az fix.


Gyakran tiltottam le embereket(évente 1-2), de ha belegondolok egyiket sem kellett volna feloldanom, valahogy tudtam, hogy azok a kapcsolatok mérgeznek, mégis talán gyávaságból nem voltam képes megválni tőlük..

2020. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Anno meguntam azt, hogy örökkétig ő keresett, miközben folyvást flegmázott meg kérkedett azzal, hogy meecccsoda jó irányba fordult az élete, hány pasival mikir hol mennyit... Tudta nagyon jól, hogy nem vagyok túl rajta, továbblépni nem engedett, bár "barátságban" váltunk el, csak taposott engem. Letiltani katartikus élmény volt. Nem kellett utána hallgassam többé.
2020. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tiltom le aki zaklat.
2020. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!