Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg általában a szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg általában a szakító fél jön vissza idővel? Legjobb "feladni" és nem teperni?

Figyelt kérdés

#szerelem #szakítás #barmitmegtennekazexemert
2020. szept. 28. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szakító félnél pattog a labda, ha akarnak még egymástól valamit.
2020. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mivel ő döntött a szakításról is, így a továbbiakról is ő tud dönteni.

(amennyiben tovább nem állt már az, akivel szakítottak) - na akkor már nem ő dönt :)

2020. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Én szakítottam az exemmel (nő vagyok), mégis ő próbálkozott be újra 1,5 hónap után. Eszem ágában sem volt folytatni/újrakezdeni vele
2020. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem törvényszerű, hogy az ex bármikor is visszajön.


Másrészt végülis érthető, hogy a szakítófél teszi meg ezt a lépést..

Te visszamennél valakihez, aki szakított veled, tudtodta adta, hogy nem kellesz neki?


Ha valaki szakítana velem, akkor azután én se akarnám visszakönyörögni magam.. El kell fogadnom a tényt, hogy nem akar velem lenni, miért is erőltetném?

2020. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én szakitottam a barátommal, de rájöttem h butaság volt, azt mondta nem akarja folytatni ( nem volt 3. fél, csak kihűlt a szerelem részéről)
2020. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottatok, akkor fogadd el. Valami nem volt jó. Hiába jön vissza bármelyik fél, nem lesz ugyanolyan, mint a kezdetekkor. Sokszor csak a megszokás, a szép emlékek késztetik bármelyik felet a visszatérésre, de az nem elég egy stabil kapcsolathoz. Ez az én tapasztalatom, nyilván lehetnek kivételek.
2020. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én miután szakítottam az exemmel,ő volt az aki hívogatott és tepert, hogy de beszéljünk, legyünk barátok stb stb. Nem voltam rá vevő, és a mai napig úgy gondolom, hogy életem egyik legjobb döntése volt, hogy véget vetettem a kapcsolatnak, eszembe nem jutott volna újrakezdeni vele a dolgot. És igen, ahogy az utolsó válaszoló is írta, okkal van vége egy kapcsolatnak.
2020. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a régi nem volt jó eleve azért szakított, ha a következővel nem jön be, akkor sem visszafelé néz az ember. Aki visszamegy,mert nem jött be az kényelemből teszi általában. Az más ha 2 hétre valami hülyeségen összekapnak és utána békülnek ki, de ahol mással is volt valaki, az felejtős
2020. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!