Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 😔Ugye.. Jön a karácsony meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

😔Ugye.. Jön a karácsony meg az új év hamarosan. Egy fél éve szakítottunk a pasimmal. Még mindig nem tudtam feldolgozni. Mit tegyek, hogy legyenek elviselhetőek az ünnepek nélküle..? 😟Már annyira hozzá szoktam, hogy együtt vagyunk ünnepekkor. 😭

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Pasizz be!
2020. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha nem tudod feldolgozni,akkor menj pszichológushoz.
2020. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Kell egy jó beszélgetőtárs, aki felvidit és kicsit szinesebbé teszi a napjaidat. Tudom vannak barátok és család stb. De új impulzushoz új arc kell.

Ezen felül sportolj, segít a lelki folyamatok esetén. Ha végképp nem megy, akkor pszichológus, vagy pszichológus beszélgetőtárs. Segít majd...

Egyébként 1 év után mondják azt a pszichológiában, hogy egészséges lélek feldolgoz egy "kemény" szakítást is. Ha ezt meghaladja, akkor van nagyobb igény a segítségre. Még nálad nem kritikus a téma! Meg fog oldódni ;)

2020. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szeptember vége van, és már jó előre eldöntötted hogy te szenvedni fogsz karácsonykor. Hogy lehet így hozzáállni az élethez? Kapd össze magad, addig még három hónap van. Bármi történhet.
2020. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincs semmi baj. Addig még van idő, könnyen fel tudod dolgozni. Ha szeretnéd, én beszélgetek veled róla, de ha úgy gondolod, hogy komoly segítség kell, keress fel egy pszichológust.
2020. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Foglald le magad. Keress hobbit, tanulj nyelvet, kezdj el edzeni. Foglalkozz magaddal, fejleszt magad.
2020. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz picit magaddal. Flörtölj egy kicsit (nem pasizás/csajozás hanem csak flört), foglalkozz a hobbiddal, barátok, család, önismeret.

Végre van időd mindenre

2020. okt. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Brunya bá' válasza:
73%
Szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd. A többieket felpontoztam, mert teljesen jókat írtak, én is csatlakozom hozzájuk.
2020. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad. Ünnepek közeledtével rengeteg karitatív dologba lehet bekapcsolódni. Ossz ételt a rászorulóknak, segédkezz állatmenhelyen, gyűjts ajándékot szegény gyerekeknek, mittudomén... Talán ilyen csoportokban rátalálsz valakire, aki nem csak megszokás lesz ünnepekkor.
2020. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ❤️
2020. okt. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!