Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez utal arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez utal arra hogy már nem szeretett?

Figyelt kérdés

Egyik vasárnapot együtt töltöttük, kirándultunk egész nap. A rá következő hétvégén meg azt mondta hogy múlt vasárnap velem volt (épp csak azt nem mondta legyen elég ennyi), most a haverokkal tölti a napot és talán a jövő hétvégén ráér majd hogy velem találkozzon.

Hétköznap nem szoktunk találkozni. (Ő a haverokkal egyébként is gyakran találkozik, elég népszerű, de ez nekem nagyon rosszul esett.) Korábban meg azt mondta hogy sokat volt a haverokkal mostanában, most velem akar lenni. És a hét elején is még úgy volt, hogy hétvégén találkozunk, aztán kijelentette hogy megy a haverokkal.


Meg még egy kérdés: Férfiak, ti megbeszélitek azért a párotokkal hogy nem bánja-e ha holnap elmentek a barátokkal (nem engedélykérés csak megbeszélés szintű!) Vagy odavetitek neki hogy ez a program, bármit is mondjon..



2020. okt. 3. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Tini párkapcsolat alert! Nem vagy a párja, csak dugópajti..
2020. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, 25, 26 évesek vagyunk...

De azért kösz.

2020. okt. 3. 14:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy már szakítottunk csak nagyon fáj még és marcangolom magam hogy talán én vagyok a hibás.
2020. okt. 3. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy a korotok, nem tudjátok, hogy mit akar a másik, és ha nem tetszik, akkor beszélni sem róla.
2020. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretett, ne foglalkozz vele többet, felejtsd el.
2020. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, próbáltam megbeszélni vele! Mert nem először játszott ilyet el, pár hét különbséggel kétszer is ugyanazt...

mondtam hogy rosszul esett meg hogy nem az a baj hogy a haverokkal lóg, mert a barátságok megtartása is nagyon fontos. Ilyenkor mindig bólogatott hogy felfogta és megértette.


Engem az bántott, hogy ő kijelentette hogy megy, akár úgy is hogy a héten még nekem ígérte a találkozót, aztán előtte este vagy akár aznap délelőtt közölte hogy inkább haverokhoz vágyik és hogy jobb lesz úgy. És nem volt beleszólásom.

2020. okt. 3. 14:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se szeretett. Pedig nemigen telt el nap hogy ne mondta volna. Csak a tettei nem tükrözték. Még szakításkor elmondta hogy szeret ha nem is érzem meg, nem is hiszem el.
2020. okt. 3. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!