Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamennétek az exetekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamennétek az exetekhez hónapok múltán, ha nem gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés

Úgy értem, lenne-e olyan egyéb ok a szereteten kívül, ami miatt ennyi idő után megpróbáljátok újra az exxel? Ha csúnyán akarunk fogalmazni, akkor "érdekből".

Legyen az szex, vagy kilátástalan élethelyzet, jajj, csak ne legyek egyedül, vagy mert mondjuk egyedül képtelenek lennétek elköltözni otthonról, csak "segítséggel", stb.

Volt már valakivel ilyen?

Olyan válaszok érdekelnének, ahol több éves kapcsolatról van szó, nem pár hónapos bohóckodásról. Ahol valóban szereted/szeretted a másikat, de valamiért úgy érezted, nem megy.

Képes lennél a saját érdekedben újrakezdeni, félretéve a makacsságod?

És ha igen, képes lennél hazudni az exednek, párodnak, vagy ez nagyon az alja kategória?


Mert tudom, hogy vannak, akik egy kis összejárásra pályáznak még, de szerintem ilyenkor a NORMÁLIS emberek, akik tisztelik a másikat és évekig szerették, azok kerek-perec megmondják, hogy csak ennyit szeretnének.


Na de van-e köztetek olyan, aki esetleg képes volt hazudva, érdekből újrakezdeni, majd újra pofára ejteni a másikat?


Mi volt az érdek?


2020. okt. 7. 13:44
 1/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy nem. Volt már olyan, hogy ha azt mondta volna az illetékes elvtársnő, hogy kezdjük újra, rohantam volna, mint az állat - hogy vissza beüljek egy olyan kádnyi langyos h*gyba, amiben ha benne maradok, most sehol nem tartanék.

Inkább előre nézz! Vissza sose. Nyilván, ahogy telik az idő, megszépülnek az emlékek, de visszaút - a legtöbb esetben - nincsen. Akik összejöttek újra, és azóta is boldogságban élnek, az ritka dolog. 100.000-ből egy. Az nem mérvadó.

2020. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt velem ilyen, 1 év külön lét után megint összejöttünk, sőt össze is költöztünk. Az elején tok jó volt, aztán kezdődött minden elölről. Időpazarlasnak érzem. Pedig egyedül magányos voltam, olcsóbban kijöttem vele feleztük az alberletdíjat, de ugyanúgy kezdődött egymás nyúzása meg a rossz légkör. Inkább vagyok egyedül...
2020. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet.
2020. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen megteszik, de csak saját maguknak okoznak még több problémát. Egy ideig biztos működik, de kár áltatnia saját magát az ebbe belemenőnek, a végén úgyis megszívja.
2020. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg az ex barátnőm:D 3x játszotta el,remélem ti nem lesztek ilyen hülyék mint én,és ha egyszer valaki kimegy az ajtón ott többet nem jön be,én is eszerint élek azóta:)
2020. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pasikent 2 évig voltam együtt a barátnőmmel. Aztán meguntam a hülyeségeit és szakítottam vele. Utána pár hónapra kezdtem el gondolkodni hogy nem jó ez így, egyre rosszabb volt nélküle; rossz döntést hoztam. Ráírtam, fél év különlét után újra összejöttünk. Ez volt pár hónapja.

Most viszont az jár a fejembe, lehet hogy nem véletlenül szakítottam vele annak idején. Ugyanazok a hülyeségei most is mint akkor. De most nehezebb a szitu. Sokat rágódok rajta hogy miegyen, mert most nehezebb lenne kilépni belőle mint a múltkorában. Talán mégis jobb lenne egyedül, de legalábbis nem vele.

Úgyhogy nagyon gondold meg, 2x is hogy mit szeretnél.

2020. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!