Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinalajak, hogy lekopjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalajak, hogy lekopjon vegre rolam a csaj?

Figyelt kérdés
3 napja szakítottam a barátnőmmel azért, mert szerintem nem illettunk össze és már volt egy lany aki bejott. Egyből ossze is jöttünk, viszont az exem folyamatosan írogat nem tudja elhinni, hogy vége. Azzal jon, hogy még a szakítás napja előtt is mondtam neki, hogy szeretem.Jo, tudom nem szép dolog hogy már masnap massal vagyok és ő nem is tudott rola de már fárasztó, hogy zaklat. Az uj barátnőm akar írni neki, hogy szalljon le rolam. Jo ötlet?

2020. okt. 13. 01:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Mondd h visszamész hozzá és hirtelen nem is leszel érdekes
2020. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Sztem jo otlet. Ir neki a csaj, akkor legalabb leesik a tantusz odaat.
2020. okt. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Ezt biztos nem a tini kapcsolatokba akartad írni?
2020. okt. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Köpj fel és állj alá. Az új barátnőddel együtt.
2020. okt. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, töröld stb...
2020. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem Kérdező, a Te feladatod megszakítani a kapcsolatot az exeddel. Te kavartad a masszát, te hülyítettél egyszerre 2 nőt, most neked kell rendet tenned. Ne légy türelmetlen, még csak 3 napja szakítottál. Az exed GYÁSZOL. Teljesen természetes, hogy még nem tudja elfogadni, ami történt. Viseld csak szépen a döntéseid következményét.
2020. okt. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Himqrva
2020. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyenkor sosem akarok rosszindulatú lenni, de talán majd ha a mostani barátnőd ezt játsza el veled, akkor majd megérted, mit érez az exed. - már ha képes vagy igazán szeretni.

Az, hogy az újdonság varázsa elvitt, mindenre utal, csak arra nem, hogy érzelmileg elég érett vagy. Hosszutávú, komoly kapcsolatra alkalmatlanok azok az emberek, akik kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak.

Gondolom, ha nem jött volna ez a lány, nem szakítasz az exeddel, nehogy egyedül legyél.

Az ilyen viselkedés számomra undorító.

Az egyiket még hülyíted, hitegeted, "szereted", mikor műr rég más van képben.

Nincs is több hozzáfűznivalóm ehhez, gusztustalan. Pont.

2020. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Elmondom mi a jó ötlet. Elnézést kérsz a volt barátnődtől amiért megbántottad, aztán leírod neki az igazat. Miszerint egy gerinctelen, hazug alak vagy, nem szeretted, megcsaltad, amikor azt mondtad szereted akkor is hazudtál. Ezek után mondd el neki, hogy mivel egy hitvány alak vagy, tovább már magyarázkodni sem akarsz és legjobb lenne egymást tiltani. Ha elmondanád így neki az igazat, akkor valószínűleg nem lenne rád többet kíváncsi és hamarabb továbblépne.
2020. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy vége. Ha fordítva lenne, itt a sok nő habzó szájjal írná, hogy a hülye férfi miért nem fogja fel, hogy vége.
2020. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!