Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felköszöntsem az exem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem az exem a születésnapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek felköszöntsem az exem a szülinapján?

Pár napja szakítottunk csak, de azóta egyszer beszéltünk telefonon az egymásnál maradt cuccok miatt, és szóba jött, hogy akkor írjak-e neki a szülinapján csak egy annyit, hogy “Szia! Boldog születésnapot!”

Mondtam neki, hogy én nem várom el, hogy vissza írjon bármit is, csak én írnék neki aznap, mert azért mégis csak 2 évig együtt voltunk, fontosak voltunk egymásnak stb... meg nem rosszban váltunk el, hanem békében.

A szülinapja pár nap múlva lesz, ezért kérdeztem meg tőle, hogy fel zaklatná-e ha írnék neki aznap, mert arra kért, hogy ne igazán tartsuk a kapcsolatot, hogy mindketten tovább tudjunk lépni.

Erre azt mondtam neki, hogy jó akkor nem írok, nem akarok neki rosszat, deerre meg azt mondta, hogy írhatok nyugodtan ha szeretnék, neki mindegy.

Most akkor szerintetek írjak neki?

Csak kedvességből mondta, hogy írhatok neki mert tudja, hogy nekem ez valahol fontos?

Vagy tényleg mindegy neki?

Beszéltünk arról is, hogy akkor karácsonykor, új évkor írjunk-e a másiknak. Erre szakításkor nemet mondott, de a telefonbeszélgetésnél meg már határozott igent.

Most akkor mi van?



2020. okt. 16. 18:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen szivem szerint szeretném ha újra együtt lehetnénk, de az a helyzet, hogy erre már semmi esély.

A szakítás úgymond közös megegyezés volt, és bár nagyon szeretem és ő is engem, a kapcsolat nem működött már.

Tehát hiába lennénk újra együtt, nem működne.

2020. okt. 17. 11:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Szakitott,tehát a továbbiakban nem akarja hogy az élete része legyél és ő sem akar a te eleged része lenni. Tényleg kituntetned figyelemmel ezek ellenére ? Mondom ezt úgy,hogy az utóbbi kapcsolatomban szerettem a leginkább,mégis elhagyott,és kis híján ma is belepusztulok,de van bennem annyi méltóság,hogy ezek után ne adjam meg neki a NEM megérdemelt figyelmemet.
2020. okt. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!