Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkedsz szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedsz szakítás után a testvéred exével?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedtek szakítás után (megcsalás- a másik fél) a testvéretek exével?

2020. okt. 17. 14:17
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
82%
Sehogy?
2020. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan szoktam talalkozni veluk. Gondolom amugy semlegesen viselkednek veluk, ha amugy normalis volt a viszony kozottunk.
2020. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sehogy :D egy került tilto listára se ő mindenhol :D
2020. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nővérem egyik exével egy gyárban dolgozom. Néha szoktam vele találkozni. Köszönünk egymásnak, és mindenki megy a dolgára.
2020. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Gondolod, hogy segítenem kellene a testvéremnek haragudni?
2020. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ilyenre gondoltam, hanem elég sokat beszéltünk, írogattunk egymásnak és igazából az érdekelt, hogy ilyenkor célszerűbb visszafogni ezt a barátságot és távolságot tartani, vagy ha beszélek tovább, azzal sokkal rosszabbat teszek a tesómnak, nehezebben engedi el az illetőt.

De már eldöntöttem, köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 23. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én egyik exem testvére a költözésem után követett autóval hazáig. Amikor megláttam őt a kocsiban, akkor megijedt, elhúzta a csíkot. Aztán egik hajnalban, amikor nem tudtam aludni és kinyitottam az ablakot, akkor láttam, hogy megálltak a ház előtt kocsival. Vele volt az exem, és figyelték a házunkat. Buta libának nevezett az exem, majd elhúzták a csíkot. Aztán következő hónapban valamikor az új nőjével is voltak errefelé. Hát náluk így van. A testvére néha lát engem a járdán és olyankor odavigyorog nekem ilyen bénán.
2020. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es vagyok. És nem egy városban élünk. Tőlem kb 80 km-re.
2020. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!