Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, mert eltértek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mert eltértek a céljaim az övétől és az utóbbi időben állandóan a fejemhez vágta hogy milyennek kéne lennem, máshoz képest meg milyen vagyok. Elengedtem, hogy a "mással" lehessen. Most miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Szóval leírtam a sztorit, de visszaolvastam és nagyon felismerhető lett és nem szeretném ha meglátná.

Aki érez magában némi tudományt és megértést a férfi-elméről és szívesen segítene is nekem, kérem lakóhelye (csak a város) feltüntetésével írjon rám 🙂

Köszi!

26N



2020. okt. 17. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy a sztori, valószínűleg sérti a hiúságát, hogy szakítottál vele. Ha nem akarod, hogy bármilyen módon az életed része legyen, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha nem érti tiltsd le mindenhol.
2020. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Mert lehet hogy unja a sok karrierista, kisebbségi komplexusos nőt. Csak hogy nem talál mást, mert nem nagyon van már olyan, aki nem ilyen.
2020. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki mindent utál benned és mégsem szakít, csak az önbizalmadat próbálja leépíteni, tehát úgy kell neki.
2020. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az itteni véleményeket is, és a privát üzeneteket is!
2020. okt. 17. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert annyira ragaszkodik hozzád tudat alatt, hogy a sok gyűlölködő és erkölcstelen megmozdulással (tudat alatt) fel akarja hívni magára a figyelmedet. Fájdalmat okoztál neki, ez ilyen.

Nem csak nőknek fáj egy szakítás, lehet, hogy évekre traumát okoztál neki

2020. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!