Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 1hónap múlva is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 1hónap múlva is sűrűn gondolok rá? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem voltunk együt sokat pár hónapot. Viszont az első perctől szerelmes voltam. Nem éreztem ilyet már legalább 3éve.. hogy meglenne már az elején az a bumm.. 1hónapja szakítottunk. Néha keresett, amit nem értek mert ő szakított. Volt amikor én de az utolsónak amikor kerestem 3mondat volt. Vajon hiányzom neki vagy csak ködösít szerintetek? És szórakozik vagy az ilyet miért? Ha volt ilyen aki így csinált elmagyarázhatná nekem..

2020. okt. 17. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert friss és szeretted. Idővel jobb lesz.
2020. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1+ ha ő szakított, ne hagyd visszakúszni, meg ne legyél b-terv.
2020. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én egy egyéjszakást is visszasírok, pedig már eltelt vagy két hónap.
2020. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kustany ***** válasza:

Ha nagyon szeretted, mindig ott lesz veled.

Majd lesz egy pont, amikor elszégyelled magad, ha már nem jut eszedbe minden nap, de náhány hónap múlva megint embernek fogod magad érezni.


Csak vigyázz, össze ne fussatok véletlenül, mert akkor úgy fogsz belezúgni megint, mint akit hasbavertek.

2020. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fogunk még találkozni. 1x biztos.. akkor majd inkább nem is tudom mit csináljak..

Köszi a válaszokat!

2020. okt. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!